Betadine 10% šķīdums, 30 ml | internetaptieka.lv
Betadine 10% šķīdums, 30 ml | internetaptieka.lv
Betadine 10% šķīdums, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Betadine 10% šķīdums, 30 ml

Zīmols: Betadine

5,61€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Betadine šķīdums, 100mg/ml, 30 ml Povidonjods (Povidonjods) iznīcina mikroorganismus. Tas ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm, sporām, vīrusiem un protozojiem (vienšūnas organismi). Droša dezinfekcija kavē infekciju izplatīšanos un veicina ātru sadzīšanu bez komplikācijām. Domājams, ka tā darbības mehānisma dēļ pēc zāļu ilgstošas lietošanas rezistences, ieskaitot sekundārās rezistences, veidošanās nav sagaidāma. Saistoties ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Betadine šķīdums, 100mg/ml, 30 ml Povidonjods (Povidonjods) iznīcina mikroorganismus. Tas ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm, sporām, vīrusiem un protozojiem (vienšūnas organismi). Droša dezinfekcija kavē infekciju izplatīšanos un veicina ātru sadzīšanu bez komplikācijām. Domājams, ka tā darbības mehānisma dēļ pēc zāļu ilgstošas lietošanas rezistences, ieskaitot sekundārās rezistences, veidošanās nav sagaidāma. Saistoties povidona un joda kompleksā, jods lielā mērā zaudē savas vietēji kairinošās īpašības, salīdzinājumā ar joda spirta šķīdumiem, tādējādi uzrādot labo panesamību uz ādas, gļotādām un brūcēm. Jods savas darbības laikā zaudē krāsu, tādā veidā brūnās krāsas intensitāte ir kā indikators tā efektivitātei. Atkārtota lietošana nepieciešama pēc krāsas izzušanas. Povidonjods šķīst ūdenī, un to var viegli nomazgāt. Betadine lieto: roku (ķirurģiska un higiēniska) dezinfekcija un gļotādu antiseptiska apstrāde, piemēram, pirms operācijām, ginekoloģiskām un dzemdniecības manipulācijām, urīnpūšļa kateterizācijas, biopsiju ņemšanas, injekcijām, punkcijām, asins paraugu ņemšanas. antiseptiska brūču, apdegumu apstrāde, atšķaidīts Betadine var tikt lietots pirms oftalmoloģiskām manipulācijām.
sastāvs
Aktīvās vielas: Katrs ml satur 100 mg povidonjoda (atbilst 10 mg aktīvā joda). 
lietošana
Betadine šķīdumu lieto ārīgi atšķaidītā vai neatšķaidītā veidā. Nelejiet karstā ūdenī un sildiet tikai līdz ķermeņa temperatūrai. Šķīdums nav paredzēts iekšķīgai lietošanai.Pirms operācijas dezinficējot ādu, nav pieļaujama šķīduma „uzkrāšanās” zem pacienta ķermeņa ādas (iespējamā ādas kairinājuma dēļ). Ilgstoša šķidruma iedarbība var izraisīt kairinājumu vai retāk – smagas ādas reakcijas. Zāļu „uzkrāšanās” laikā var rasties ķīmiski ādas apdegumi. Nesildiet pirms lietošanas. 
ražotājs

EGIS Pharmaceuticals PLC, Ungārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 307 reizes