Betadine ziede 100mg/g, 20 g | internetaptieka.lv
Betadine ziede 100mg/g, 20 g | internetaptieka.lv
Betadine ziede 100mg/g, 20 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Betadine ziede 100mg/g, 20 g

Zīmols: Betadine

5,99€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Betadine ziede, 100mg/g, 20 g Parastam jodam piemīt augsta pretmikrobu iedarbība. Tas ātri iznīcina visas baktērijas, vīrusus, sēnītes, kā arī dažus protozojus. Betadine ir plaša spektra antiseptisks līdzeklis vietējai infekciju ārstēšanai vai profilaksei nelielu brūču un nobrāzumu gadījumos, uz maziem apdegumu rajoniem un nelielu ķirurģisku procedūru gadījumos. To var lietot ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Betadine ziede, 100mg/g, 20 g Parastam jodam piemīt augsta pretmikrobu iedarbība. Tas ātri iznīcina visas baktērijas, vīrusus, sēnītes, kā arī dažus protozojus. Betadine ir plaša spektra antiseptisks līdzeklis vietējai infekciju ārstēšanai vai profilaksei nelielu brūču un nobrāzumu gadījumos, uz maziem apdegumu rajoniem un nelielu ķirurģisku procedūru gadījumos. To var lietot arī sēnīšu un baktēriju izraisītu ādas infekciju, kā arī izgulējumu un trofisko čūlu ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Jodēts povidons. Viens g ziedes satur 100 mg jodēta povidona, kas atbilst 10 mg aktīvā joda. 20 g ziedes satur 2 g jodēta povidona vai 100 g ziedes satur 10 g jodēta povidona. 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Lietošanai uz ādas. Infekciju ārstēšanai: ziedi uzklāt vienu vai divas reizes dienā. Maksimālais lietošanas ilgums 14 dienas. Infekciju profilaksei: ziedi uzklāt vienu vai divas reizes nedēļā. Var lietot, cik ilgi nepieciešams. Bojātā āda ir jānotīra un jānosusina. Uzklājiet Betadine ziedi uz bojātās vietas. Ja nepieciešams, var lietot pārsēju. Pirms operācijas dezinficējot ādu, nav pieļaujama ziedes „uzkrāšanās” zem pacienta ķermeņa ādas (iespējamā ādas kairinājuma dēļ). Ilgstoša ziedes iedarbība var izraisīt kairinājumu vai retāk – smagas ādas reakcijas. Zāļu „uzkrāšanās” laikā var rasties ķīmiski ādas apdegumi. 
ražotājs

EGIS PharmaceuticalsPLC, Ungārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 340 reizes