-25%
Bio Magnijs 300mg + Bio Kālijs 300 mg pulveris, 30 paciņas | internetaptieka.lv
Bio Magnijs 300mg + Bio Kālijs 300 mg pulveris, 30 paciņas | internetaptieka.lv
Bio Magnijs 300mg + Bio Kālijs 300 mg pulveris, 30 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Biofarmācija Magnijs 300mg + Kālijs 300 mg pulveris, 30 paciņas

13,57€ 10,18€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bio Magnijs 300mg + Bio Kālijs 300mg pulveris, 30 paciņas. Nesatur: saldinātājus, aromatizētājus, krāsvielas, emulgatorus un stabilizētājus. Bez ķīmiskām piedevām! Neitrāla garša! Rūpējamies par Jūsu veselību! Magnija un kālija citrātam piemīt augsta biopieejamība, pateicoties labākai šķīdībai salīdzinājumā ar citām magnija un kālija formām. Magnijs un kālijs veicina normālu muskuļu darbību ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Bio Magnijs 300mg + Bio Kālijs 300mg pulveris, 30 paciņas. Nesatur: saldinātājus, aromatizētājus, krāsvielas, emulgatorus un stabilizētājus. Bez ķīmiskām piedevām! Neitrāla garša! Rūpējamies par Jūsu veselību! Magnija un kālija citrātam piemīt augsta biopieejamība, pateicoties labākai šķīdībai salīdzinājumā ar citām magnija un kālija formām. Magnijs un kālijs veicina normālu muskuļu darbību. Magnijs un kālijs veicina normālu nervu sistēmas darbību. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Magnijs palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru. Magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu olbaltumvielu sintēzi. Magnijs veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Magnijs nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.

sastāvs

Magnija un kālija citrāts

lietošana
1 paciņas saturu ieberiet glāzē 100 – 150 ml ūdens (ne karsta) vai sulas, rūpīgi izmaisiet un izdzeriet. Pieaugušajiem pa 1 paciņai dienā, bērniem 2 - 6 gadu vecumā ¼ paciņu dienā, 6-12 gadu 1/2 paciņu dienā pēc ēšanas. Par citas devas noteikšanu ieteicams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Lietot uzmanīgi, ja ir paaugstināts jutīgums (alerģija) pret kādu sastāvdaļu. 
ražotājs

Gadot Biochemical Ind. Ltd, Izraēla

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 176 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi