Bio-Carotene 9 mg, 90 kapsulas | internetaptieka.lv
Bio-Carotene 9 mg, 90 kapsulas | internetaptieka.lv
Bio-Carotene 9 mg, 90 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

BioActive Carotene 9 mg, 90 kapsulas

14,13€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bio-Carotene 9 mg, 90 kapsulas A vitamīns (beta-karotīna veidā), kas palīdz uzturēt ādas veselību un normālu redzi.Bioactive Carotene® satur A vitamīnu (beta-karotīna veidā), kas palīdz uzturēt ādas veselību. Beta-karotīns ir dabīgs A vitamīna priekštecis, no kura cilvēka organismā veidojas A vitamīns. Tieši šī uzturviela piedod spilgtu krāsu burkāniem un citiem ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Bio-Carotene 9 mg, 90 kapsulas A vitamīns (beta-karotīna veidā), kas palīdz uzturēt ādas veselību un normālu redzi.Bioactive Carotene® satur A vitamīnu (beta-karotīna veidā), kas palīdz uzturēt ādas veselību. Beta-karotīns ir dabīgs A vitamīna priekštecis, no kura cilvēka organismā veidojas A vitamīns. Tieši šī uzturviela piedod spilgtu krāsu burkāniem un citiem dārzeņiem.Bez tam A vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz uzturēt normālu redzi.Ieteicams sākt Bioactive Carotene® kapsulu lietošanu divas nedēļas pirms sauļošanās (arī pirms došanās uz siltajām zemēm) vai solārija apmeklēšanas un turpināt produkta lietošanu visu sauļošanās sezonu.

sastāvs

Beta-karotīns. Sastāvdaļas: apjoma palielinātājs: sojas eļļa, kapsulas apvalks: želatīns, apjoma palielinātājs: daļēji hidrogenēta sojas eļļa, mitrumuzturētājs: glicerīns, vitamīns A: beta-karotīna susp., biezinātājs: silīcija dioksīds. 

lietošana
1 kapsula dienā vai pēc ārsta norādījuma. Lietot ēšanas laikā vai pēc ēšanas. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm un barojošām mātēm, kā arī cilvēkiem, kuri lieto medikamentus, pirms uztura bagātinātāju lietošanas jākonsultējas ar ārstu. 
ražotājs

Pharma Nord ApS, Dānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 155 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi