-10%
Bioapta Apta-Aging 1 sejas krēms jaunības saglabāšanai līdz 35, 50 ml | internetaptieka.lv
Bioapta Apta-Aging 1 sejas krēms jaunības saglabāšanai līdz 35, 50 ml | internetaptieka.lv
Bioapta Apta-Aging 1 sejas krēms jaunības saglabāšanai līdz 35, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Bioapta Apta-Aging 1 sejas krēms jaunības saglabāšanai līdz 35, 50 ml

Zīmols: Bioapta

Drīz būs

Viegls, zīdains krēms jaunības saglabāšanai. Izstrādāts ņemot vērā galvenos ādas novecošanas profilakses zinātniskos kritērijus. Iesaka izmantot vecumā līdz 35 gadiem. Efektīvs līdzeklis ar augstām ādas barošanas spējām un aizsardzības līmeni. Uzlabo ādas krāsu un novērš vecuma pigmentācijas plankumu rašanos. Piešķir ādai tonusu, elastību un tvirtumu. Sekmē ādas jaunības saglabāšanu. Padara ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Viegls, zīdains krēms jaunības saglabāšanai. Izstrādāts ņemot vērā galvenos ādas novecošanas profilakses zinātniskos kritērijus. Iesaka izmantot vecumā līdz 35 gadiem. Efektīvs līdzeklis ar augstām ādas barošanas spējām un aizsardzības līmeni. Uzlabo ādas krāsu un novērš vecuma pigmentācijas plankumu rašanos. Piešķir ādai tonusu, elastību un tvirtumu. Sekmē ādas jaunības saglabāšanu. Padara ādu jūtami gludāku, elastīgāku un tvirtāku. UVB aizsargfiltrs novērš ādas fotonovecošanos. No rīta un/vai vakarā uzklāt uz attīrītas sejas ādas un iemasēt līdz krēms ir pilnībā iesūcies. Iesaka izmantot kā 1 mēneša kursu 4-5 reizes gadā pārmaiņus ar Aptaderm barojošo krēmu.

sastāvs

Satur sezama, zemesriekstu un rīcineļļas, olīvu, sojas un kviešu graudu asnu eļļu, kā arī hitozānu, oligopeptīdu-5 un bišu ziedputekšņu ekstraktu.

lietošana
Iesaka izmantot kā 1 mēneša kursu 4-5 reizes gadā pārmaiņus ar Aptaderm barojošo krēmu. 
ražotājs

Laboratori Riuniti delle Farmaci SRL, Itālija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 26 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi