Bisacodyl Grindeks (Bisakodils), 40 tabletes | internetaptieka.lv
Bisacodyl Grindeks (Bisakodils), 40 tabletes | internetaptieka.lv
Bisacodyl Grindeks (Bisakodils), 40 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Bisacodyl Grindeks (Bisakodils), 40 tabletes

Zīmols: Grindex

5,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bisacodyl (Bisakodils) Grindeks ir sintētisks caurejas līdzeklis, kas iedarbojas tieši uz zarnu gļotādu, pastiprina zarnu gludās muskulatūras peristaltiskās kontrakcijas un izraisa zarnu iztīrīšanos. Lietojot zāles dienā, efekts tiek sasniegts apmēram pēc 6 stundām, lietojot pirms gulētiešanas – pēc 8 līdz 12 stundām. Bisacodyl - Grindeks lieto dažādas izcelsmes aizcietējumu ārstēšanai. Bisakodils ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Bisacodyl (Bisakodils) Grindeks ir sintētisks caurejas līdzeklis, kas iedarbojas tieši uz zarnu gļotādu, pastiprina zarnu gludās muskulatūras peristaltiskās kontrakcijas un izraisa zarnu iztīrīšanos. Lietojot zāles dienā, efekts tiek sasniegts apmēram pēc 6 stundām, lietojot pirms gulētiešanas – pēc 8 līdz 12 stundām. Bisacodyl - Grindeks lieto dažādas izcelsmes aizcietējumu ārstēšanai. Bisakodils tabletes var tikt izmantotas pirms ķirurģiskām operācijām un diagnostiskām procedūrām.  

sastāvs

1 zarnās šķīstošā tablete satur 5 mg bisakodila. 

lietošana
Bisacodyl - Grindeks lieto iekšķīgi, neatkarīgi no ēšanas, pirms naktsmiega. Tabletes jānorij veselas, nesakošļājot!Deva pieaugušajiem: 1–3 tabletes (5–15 mg) vienā reizē. Ja zāļu iedarbība ir nepietiekama, tās lieto atkārtoti nākamajā rītā pa 1–2 tabletēm (5–10 mg). Deva bērniem: 1 tablete (5 mg) vienā reizē. Zāles nav vēlams lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam, jo bērnam var būt grūti tableti norīt, to nesakošļājot.Bez ārsta norādījuma nelietojiet zāles ilgāk par 1 nedēļu. 
ražotājs

AS GRINDEKS, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 244 reizes