Braunol 75mg/g antiseptisks līdzeklis ādai brūču apstrādei, 100 ml | internetaptieka.lv
Braunol 75mg/g antiseptisks līdzeklis ādai brūču apstrādei, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Braunol 75mg/g antiseptisks līdzeklis ādai brūču apstrādei, 100 ml

Zīmols: Braunol

7,78€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Braunol ir antiseptisks un dezinfekcijas līdzeklis, kas satur jodētu povidonu. Braunol lieto: vienreizējai lietošanai: ārīgi neskartas ādas dezinfekcijai un gļotādu antiseptikai, piemēram, pirms ķirurģiskas operācijas, biopsijas, injekcijas, punkcijas, asins parauga paņemšanas un urīnpūšļa katetrizācijas. Atkārtotai lietošanai ierobežotā laikā: antiseptiska brūču (piemēram, izgulējumu, kāju čūlu), apdegumu, inficētas un atkārtoti inficētas ādas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Braunol ir antiseptisks un dezinfekcijas līdzeklis, kas satur jodētu povidonu. Braunol lieto: vienreizējai lietošanai: ārīgi neskartas ādas dezinfekcijai un gļotādu antiseptikai, piemēram, pirms ķirurģiskas operācijas, biopsijas, injekcijas, punkcijas, asins parauga paņemšanas un urīnpūšļa katetrizācijas. Atkārtotai lietošanai ierobežotā laikā: antiseptiska brūču (piemēram, izgulējumu, kāju čūlu), apdegumu, inficētas un atkārtoti inficētas ādas apstrāde. Higiēniskai un ķirurģiskai roku dezinfekcijai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Jodēts povidons (Povidonum iodinatum). 
lietošana
Braunol paredzēts ārīgai lietošanai gan neatšķaidītā, gan atšķaidītā veidā. Braunol jāuzklāj uz apstrādājamā apvidus, līdz tas ir pilnībā samitrināts. Antiseptisko plēvīti, kas izveidojas preparātam izžūstot, var viegli nomazgāt ar ūdeni.   
ražotājs

B.Braun Medical AG, Šveice

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 177 reizes