Bromhexin Sopharma 8mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Bromhexin Sopharma 8mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Bromhexin Sopharma 8mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Bromhexin Sopharma 8mg, 20 tabletes

Zīmols: Bromhexin

1,70€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bromhexin Sopharma 8mg, 20 tabletes. Bromhexin Sopharma tabletes šķidrina viskozo sekrētu bronhos, kas veidojas dažādu elpceļu slimību gadījumos. Tādējādi tiek veicināta sekrēta izdalīšanās, tiek atvieglota atklepošana un uzlabojas elpošana. Bromhexin Sopharma lieto elpceļu slimību simptomātiskai ārstēšanai, ko pavada blīva sekrēta veidošanās elpceļos, lai atvieglotu atklepošanu un mazinātu klepu. Ja pēc ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Bromhexin Sopharma 8mg, 20 tabletes. Bromhexin Sopharma tabletes šķidrina viskozo sekrētu bronhos, kas veidojas dažādu elpceļu slimību gadījumos. Tādējādi tiek veicināta sekrēta izdalīšanās, tiek atvieglota atklepošana un uzlabojas elpošana. Bromhexin Sopharma lieto elpceļu slimību simptomātiskai ārstēšanai, ko pavada blīva sekrēta veidošanās elpceļos, lai atvieglotu atklepošanu un mazinātu klepu. Ja pēc 4 līdz 5 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Bromhexini hydrochloridum.
lietošana
Pieaugušie un pusaudži, kuri vecāki par 14 gadiem: parastā deva ir 1 – 2 tabletes 3 reizes dienā. Bērni vecumā no 6 līdz 14 gadiem un pacienti ar ķermeņa masu mazāku par 50 kg: 1 tablete 3 reizes dienā. Bērni, kuri jaunāki par 6 gadiem: Bromhexin Sopharma tabletes nav ieteicams lietot bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem. Šiem pacientiem piemērotāka ir šo zāļu sīrupa forma. Ja Jums ir nieru vai aknu slimība, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu, kā lietot šīs zāles. Ja pēc 4 līdz 5 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu. Hronisku plaušu slimību gadījumā terapijas ilgums var būt vairākas nedēļas. Terapijas ilgumu noteiks Jūsu ārstējošais ārsts atkarībā no slimības veida un simptomu klīniskās izpausmes.  
ražotājs

BRIZ SIA, LatvijaBromhexini hydrochloridum

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 195 reizes