Calcigran 500mg, 30 košlājamas tabletes | internetaptieka.lv
Calcigran 500mg, 30 košlājamas tabletes | internetaptieka.lv
Calcigran 500mg, 30 košlājamas tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Calcigran 500mg, 30 košlājamas tabletes

Zīmols: Calcigran

5,54€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Calcigran satur divas aktīvās vielas kalciju un D3 vitamīnu. Abas šīs vielas ir sastopamas uzturā, turklāt vitamīns D atjaunojas ādā pēc saules iedarbības. Gadījumos, kad uzturs vai dzīves veids pietiekoši nenodrošina ar kalciju un D3 vitamīnu, vai arī organisma vajadzības ir palielinātas, šis medikaments nodrošina jūs ar papildu kalcija un ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 17. jūnijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Calcigran satur divas aktīvās vielas kalciju un D3 vitamīnu. Abas šīs vielas ir sastopamas uzturā, turklāt vitamīns D atjaunojas ādā pēc saules iedarbības. Gadījumos, kad uzturs vai dzīves veids pietiekoši nenodrošina ar kalciju un D3 vitamīnu, vai arī organisma vajadzības ir palielinātas, šis medikaments nodrošina jūs ar papildu kalcija un D vitamīna daudzumu. D3 vitamīnu un kalciju lieto arī kā papildlīdzekli specifiskai osteoporozes ārstēšanai pacientiem, kuriem novērots risks kalcija un D vitamīna deficītam organismā.

sastāvs

Aktīvās vielas: 1250 mg kalcija karbonāts (atbilst 500 mg kalcija),  200 SV (5 mikrogrami) holekalciferols (D3 vitamīns) 

lietošana
Vienmēr lietojiet Calcigran tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Parastā deva ir viena tablete 1-3 reizes dienā, bet bērniem viena tablete 1- 2 reizes dienā. Tableti var košļāt vai sūkāt. Ja esat lietojis Calcigran vairāk nekā noteikts Ja esat lietojis Calcigran vairāk nekā noteikts, nekavējoties konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Ja esat aizmirsis lietot Calcigran Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto tableti. 
ražotājs

Nycomed Takeda AS, Norvēģija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 56 reizes