Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb. | internetaptieka.lv
Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb. | internetaptieka.lv
Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb. | internetaptieka.lv
Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb.

Zīmols: Canesten

12,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Canesten® 500 mg vaginālo mīksto kapsulu lieto, lai ārstētu maksts un sievietes ārējo dzimumorgānu infekciju, ko izraisījuši pret klotrimazolu jutīgi mikroorganismi. Infekciju parasti izraisa Candida grupas rauga sēnīte. Simptomi ir nieze, dedzinoša sajūta un biezi, balti līdz dzelteni biezpienveida izdalījumi bez smaržas no maksts, apsārtums, tūska un kairinājums.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Canesten® 500 mg vaginālās mīkstās kapsulas aktīvā viela ir klotrimazols, kas pieder imidazola atvasinājumu grupai. Tam ir plašs pretsēnīšu darbības spektrs, tas iznīcina sēnītes un kavē to augšanu. Tas ir aktīvs arī pret tādiem mikroorganismiem kā dermatofīti, rauga sēnīte un pelējuma sēnīte.
Canesten® vaginālo mīksto kapsulu lieto, lai ārstētu maksts un sievietes ārējo dzimumorgānu infekciju, ko izraisījuši pret klotrimazolu jutīgi mikroorganismi. Infekciju parasti izraisa Candida grupas rauga sēnīte. Simptomi ir nieze, dedzinoša sajūta un biezi, balti līdz dzelteni biezpienveida izdalījumi bez smaržas no maksts, apsārtums, tūska un kairinājums.
Šīs zāles paredzētas pieaugušām sievietēm un pusaudzēm no 16 gadu vecuma.
Canesten®  vaginālā mīkstā kapsula tiek lietota ārstēšanā kā vienreizēja deva.
Ja simptomi nav izzuduši 7 dienu laikā pēc ārstēšanas, konsultējieties ar savu ārstu, lai viņš apstiprinātu infekcijas izraisītāju. Ja simptomi pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

sastāvs

Aktīvā viela ir klotrimazols. Katra vaginālā mīkstā kapsula satur 500 mg klotrimazola.

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir: viena vaginālā mīkstā kapsula jāievada vienu reizi dziļi makstī uz nakti. Canesten® mīksto vaginālo kapsulu nav ieteicams lietot menstruāciju laikā. Terapija jāpabeidz līdz menstruāciju sākumam. Ja Jūsu dzimumpartnerim novēro sēnīšu infekcijas simptomus, tie jāārstē vienlaicīgi.
Ja Jūs esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, ja domājat, ka Jums varētu būt grūtniecība, vai plānojat grūtniecību, pirms šo zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.
ražotājs

UAB Bayer, Lietuva

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 969 reizes