Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb.

Zīmols: Canesten
11,59€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb. Canesten vaginālās mīkstās kapsulas aktīvā viela ir klotrimazols, kas pieder imidazola atvasinājumu grupai. Tam ir plašs pretsēnīšu darbības spektrs, tas iznīcina sēnītes un kavē to augšanu. Tas ir aktīvs arī pret tādiem mikroorganismiem kā dermatofīti, rauga sēnīte un pelējuma sēnīte. Canesten ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Canesten 500mg mīkstā vaginālā kapsula ar aplikatoru, 1 gb. Canesten vaginālās mīkstās kapsulas aktīvā viela ir klotrimazols, kas pieder imidazola atvasinājumu grupai. Tam ir plašs pretsēnīšu darbības spektrs, tas iznīcina sēnītes un kavē to augšanu. Tas ir aktīvs arī pret tādiem mikroorganismiem kā dermatofīti, rauga sēnīte un pelējuma sēnīte. Canesten vaginālo mīksto kapsulu lieto, lai ārstētu maksts un sievietes ārējo dzimumorgānu injekciju, ko izraisījuši pret klotrimazolu jutīgi mikroorganismi. Infekciju parasti izraisa pret Candida grupas rauga sēnīte. Simptomi ir nieze, dedzinoša sajūta un izdalījumi no maksts. Šīs zāles paredzētas pieaugušām sievietēm un pusaudzēm no 16 gadu vecuma. Ja pēc 7 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Clotrimazolum.  
lietošana
Ieteicamā deva ir: viena vaginālā mīkstā kapsula jāievada vienu reizi dziļi makstī uz nakti. Canesten mīksto vaginālo kapsulu nav ieteicams lietot menstruāciju laikā. Terapija jāpabeidz līdz menstruāciju sākumam. Ja Jūsu dzimumpartnerim novēro sēnīšu infekcijas simptomus, tie jāārstē vienlaicīgi.  
ražotājs

UAB Bayer, Lietuva

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 836 reizes