Carsil 22.5 mg, 80 tabletes | internetaptieka.lv
Carsil 22.5 mg, 80 tabletes | internetaptieka.lv
Carsil 22.5 mg, 80 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Carsil 22.5 mg, 80 tabletes

Zīmols: Carsil
7,47€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Carsil 22. 5 mg, 80 tabletes. Carsil ir zāles, kas satur aktīvo vielu silimarīnu, kas iegūta no mārdadža sēklām. Carsil tabletes lieto sekojošos gadījumos: toksisku aknu bojājumu papildterapija; aknu steatozes (alkoholiska un nealkoholiska) papildterapija; hronisku, iekaisīgu aknu slimību papildterapija; kompleksa aknu cirozes ārstēšana; aknu bojājumu profilakse ilgstošas zāļu vai alkohola ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Carsil 22. 5 mg, 80 tabletes. Carsil ir zāles, kas satur aktīvo vielu silimarīnu, kas iegūta no mārdadža sēklām. Carsil tabletes lieto sekojošos gadījumos: toksisku aknu bojājumu papildterapija; aknu steatozes (alkoholiska un nealkoholiska) papildterapija; hronisku, iekaisīgu aknu slimību papildterapija; kompleksa aknu cirozes ārstēšana; aknu bojājumu profilakse ilgstošas zāļu vai alkohola lietošanas gadījumā, vai arī hroniskas intoksikācijas (tajā skaitā profesionālas) gadījumā.
sastāvs
Aktīvās vielas: Silimarīns. Katra apvalkotā tablete satur 40,9 – 56,3 mg mārdadža sausā ekstrakta, kas atbilst 22,5 mg silimarīna, nosakot kā silibinīnu. 
lietošana
Pieaugušie un bērni, kuri vecāki par 12 gadiem Smagākos gadījumos sākuma deva ir 4 tabletes 3 reizes dienā, lietojot pirms ēdienreizēm.Mazāk smagos gadījumos un uzturošā deva ir 2 tabletes 2 – 3 reizes dienā.Deva aknu bojājumu profilaksei ir 2 - 3 tabletes dienā.Bērni, kuri jaunāki par 12 gadiemNav pietiekamas informācijas par lietošanu bērniem, tāpēc Carsil nav ieteicams lietot bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem. 
ražotājs

Bulgarian Rose Sevtopolis AD, Bulgārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 145 reizes