Par produktu

CATIDRAL ir vienreizējas lietošanas pulveris paciņās ekstemporālās iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai. Pēc atvēršanas katras paciņas saturu jāizmanto tikai vienu reizi. Vienas paciņas saturu jāizšķīdina 100 ml ūdens. Lai iegūtu viendabīgu suspensiju, pulveri ieber glāzē, pielej ūdeni un lēnām maisa. CATIDRAL ieteicams lietot starp ēdienreizēm.IndikācijasPerorāla akūtas un hroniskas caurejas un sāpju simptomu, kuri ir saistīti ar kuņģa-zarnu trakta slimībām, ārstēšanai. CATIDRAL ir indicēts caurejas profilaksei staru terapijas un ķīmijterapijas dēļ.Vienā CATIDRAL paciņā ir diosmektīts un elektrolīti. Diosmektīts ir dabīgs māls, kam raksturīga ļoti plānu, virspusē ievietotu plākšņu kristāliska struktūra, kas tai piešķir augstu absorbcijas spēju, ļaujot diosmektītam ievilkt šķidrumus zarnu lūmenā tādējādi palielinot izkārnījumu konsistenci un palēninot to izraidīšanu. Šādā veidā CATIDRAL var arī samazināt dehidratācijas risku caurejas dēļ un palīdzēt ūdens un sāļu līdzsvaram normalizēties, pateicoties produkta sabalansētajai elektrolītu devai.Diosmektīta absorbcijas spēja arī ļauj CATIDRAL mijiedarboties ar glikoproteīniem gļotādas membrānā, kas pārklāj gastroduodenālo iekšējo sienu, mainot to fizikālās īpašības un izveidojot aizsargājošu gelu, kas aizsargā pret skābes hipersekreciju un kuņģa gļotādai kaitīgo vielu iedarbību.
sastāvs
Viena paciņa pulvera satur 3,00 g diosmektīta; 0,263 g nātrija hlorīda; 0,0373 g kālija hlorīda; 0,162 g bezūdens trikālija citrāta; 0,147 g trinātrija citrāta; 1,982 g glikozes (bezūdens dekstrozes). Palīgvielas: vanilīns, nātrija saharīns, silīcija dioksīds, krējuma aromatizētājs, vaniļas aromatizētājs; krāsviela: beta-karotīns.
lietošana
Pirmajām trim dienām:Bērni no 2 gadu vecuma: līdz 4 paciņām dienā. Pieaugušie: līdz 6 paciņām dienā. Pēc tam turpiniet ar uz pusi mazāku devu, līdz caureja pilnībā izzūd.Ārstēšanas ilgums.CATIDRAL nedrīkst lietot ilgāk kā 5 dienas pēc kārtas. Ja simptomi nepāriet, konsultējieties ar ārstu.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 99 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi