Cerviron  vaginālās kapsulas, 10 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Cerviron vaginālās kapsulas, 10 gb.

Zīmols: Cerviron

20,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Vaginālās kapsulas Cerviron ir līdzeklis ar savelkošām, atjaunojošām un aizsargājošām īpašībām bojātai maksts gļotādai, ko var lietot kā palīglīdzekli ginekoloģisku slimību ārstēšanai bez iekaisuma vai mikrobioloģiskas komponentes un kas palīdz atjaunot normālu maksts mikrofloru.Vaginālās kapsulas Cerviron satur aktīvās sastāvdaļas, kas piešķir tām noderīgas īpašības neinfekciozā vulvovaginīta un dzemdes kakla eroziju ārstēšanā. Vaginālā kapsula kūst maksts gļotādas līmenī, veidojot krēmu, kas nodrošina tajā esošo aktīvo vielu vienmērīgu dispersiju un darbojas kā aizsargbarjera ar savelkošu iedarbību, veicinot bojāto audu reepitelizāciju un sākotnējās kolpoekosistēmas atjaunošanos, neietekmējot Doderleina baciļus makstī, nodrošinot tiem labvēlīgus apstākļus attīstībai.

Par produktu

Vaginālās kapsulas Cerviron ir medicīnisks preparāts, kas ir paredzēts kā palīglīdzeklis traumatiskas etioloģijas akūta un hroniska vulvovaginīta, maksts pH un maksts floras izmaiņu izraisīta vulvovaginīta, atrofiska vulvovaginīta un traumatiskas izcelsmes dzemdes kakla bojājumu ārstēšanai.  Atbalsta dzīšanas un reepitelizācijas procesus un mazina endogēno patogēnu izplatīšanos.
sastāvs
Vaginālā kapsula satur: bismuta subgallātu, hidrolizētu augu kolagēnu, timiāna ekstraktu (Thymus vulgaris), dzelteno sakņu ekstraktu (Hydrastis Canadensis), kliņģerīšu ekstraktu (Calendula officinalis), kurkuma ekstraktu (Curcuma longa), heksilrezorcīnu, pussintētiskos glicerīdus, bezūdens lanolīnu, koloīdo silīcija dioksīdu.
lietošana
Vaginālās kapsulas ievada intravagināli, vēlams vakarā pirms gulētiešanas vai saskaņā ar ārsta norādījumiem. Lietojot ovulas, ieteicams ievietot biksīšu ieliktnīši, jo var rasties sekrēcija. Vaginālo kapsulu lietošana sākas pirmajā dienā pēc menstruācijas beigām. Lietošanas ilgums ir 10 dienas mēnesī vai pēc ārsta norādījumiem. Uzlabošanās var rasties pirmajā ārstēšanas mēnesī. To var atkārtot vairākus mēnešus līdz dziedēšanai vai sasniegtā labvēlīgā efekta nostiprināšanai un uzturēšanai.Ja simptomi nepazūd, vērsieties pie ārsta vai farmaceita.Ņemot vērā preparāta sastāvu, parasti piesardzības pasākumi nav nepieciešami. Pirms vaginālās kapsulas ievietošanas rūpīgi dezinficējiet rokas un intīmo zonu.Nelietojiet vaginālās kapsulas ar bojātu apvalku vai redzamām pildvielas pēdām uz apvalka.Nelietojiet vaginālās kapsulas ar nevienmērīgu izskatu vai ar aglomerētu daļiņu pēdām. Vaginālās kapsulas nedrīkst dalīt daļās.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 268 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi