Dāvana
Cicatrix krēms, 30 ml | internetaptieka.lv
Cicatrix krēms, 30 ml | internetaptieka.lv
Cicatrix krēms, 30 ml | internetaptieka.lv
Nateo DĀVANA
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Cicatrix krēms, 30 ml

30,64€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Cicatrix samazina hipertrofētas rētas, svaigas un vecas rētas, apdegumu un piņņu sekas, strijas un keloīdus. Cicatrix paātrina rētu dzīšanu, nodrošina pareizu ādas epitelizāciju un veicina tās atjaunošanos. Centella asiatica veicina, aizsargā un paātrina rētu dzīšanu. No vienas puses, tā darbojas, palīdzot kologēnam uzsūkt un fiksēt divas aminoskābes - alanīnu un ...
Vairāk par produktu
Nateo DĀVANA

Nateo DĀVANA

Nateo D3 DĀVANA

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Par produktu

Cicatrix samazina hipertrofētas rētas, svaigas un vecas rētas, apdegumu un piņņu sekas, strijas un keloīdus. Cicatrix paātrina rētu dzīšanu, nodrošina pareizu ādas epitelizāciju un veicina tās atjaunošanos. Centella asiatica veicina, aizsargā un paātrina rētu dzīšanu. No vienas puses, tā darbojas, palīdzot kologēnam uzsūkt un fiksēt divas aminoskābes - alanīnu un prolīnu, kas ir struktūrproteīnu biosintēzes pamatā, tādējādi stimulējot audu granulāciju. No otras puses, tā atvieglo rētu pareizu epitelizāciju, stimulējot glikozamīnoglikānu biosintēzi un veicinot amorfās matricas atjaunošanos. Centella asiatica un Pinus sylvestris - divu dabisku sastāvdaļu kombinēta iedarbība, kuras bez tam ir pastiprinātas ar molekulārās aktivēšanas metodi, padara Cicatrix tik iedarbīgu un dod iespēju redzēt rezultātus jau pēc trim nedēļām.
sastāvs
aktīvās vielas: Centella Asiatica; Pinus Sylvestris. Palīgvielas: Methylpolysiloxane; Ceramide 3-Ceramide 6II- Ceramide 1 - Phytosphingosine; Cholesterol-Sodium Lauroyl Lactylate-Xanthan Gum; Cetearyl Alcohol; Glycerin; PPG-11 Stearyl Ether; Steareth-2; Stearic Acid; Phenoxyethanol- Ethylhexylglyceri; Paraffin; Steareth-20; Sodium Hydroxide; Carbomer; Parfum; Aqua. 
lietošana
Skarto ādu nomazgāt un nosusināt. Plānā slānītī uzklāt Cicatrix® un masēt skarto zonu atbilstoši instrukcijā sniegtajiem norādījumiem. Brīdinājumi: ārīgai lietošanai; izvairīties no iekļūšanas acīs; nelietot uz vaļējām brūcēm; ja parādās apsārtums  pārtrauciet krēma lietošanu un konsultējieties ar savu ārstu. 
ražotājs

Catalysis, Spānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 146 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi