Claritine, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Claritine, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Claritine, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Claritine, 10 tabletes

Zīmols: Claritine
5,65€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Claritine, 10 tabletes Claritine pieder pie prethistamīna zāļu grupas. Prethistamīna līdzekļi palīdz mazināt alerģijas simptomus, novēršot ķermenī veidotās vielas − histamīna iedarbību. Claritine mazina simptomus, kas saistīti ar alerģisku rinītu (piemēram, siena drudzi), tādus kā šķaudīšanu, izdalījumus no deguna vai deguna niezi, dedzināšanu vai niezi acīs. Claritine var lietot arī ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Claritine, 10 tabletes Claritine pieder pie prethistamīna zāļu grupas. Prethistamīna līdzekļi palīdz mazināt alerģijas simptomus, novēršot ķermenī veidotās vielas − histamīna iedarbību. Claritine mazina simptomus, kas saistīti ar alerģisku rinītu (piemēram, siena drudzi), tādus kā šķaudīšanu, izdalījumus no deguna vai deguna niezi, dedzināšanu vai niezi acīs. Claritine var lietot arī alerģiska ādas stāvokļa − nātrenes ārstēšanai, lai mazinātu tādus simptomus kā nieze, apsārtums, izsitumu skaitu un izmēru.
sastāvs
Aktīvās vielas: Viena tablete satur 10 mg loratadīna. 
lietošana
Pieaugušiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma:Lietot vienu tableti (10 mg) vienreiz dienā, uzdzerot glāzi ūdens, ēšanas laikā vai neatkarīgi no ēdienreizēm.2 – 12 gadus veci bērni, kuru ķermeņa masa pārsniedz 30 kg:Lietot vienu tableti (10 mg) vienreiz dienā, uzdzerot glāzi ūdens, ēšanas laikā vai neatkarīgi no ēdienreizēm. kuru ķermeņa masa ir 30 kg vai mazāk:10 mg tabletes nevar dot bērniem, kuru ķermeņa masa ir mazāka par 30 kg.Claritine nav ieteicams bērniem līdz divu gadu vecumam. 
ražotājs

Merck Sharp & Dohme B.V., Nīderlande

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 103 reizes