Claritine 10 mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Claritine 10 mg, 30 tabletes

Zīmols: Claritine

15,86€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Claritine® mazina simptomus, kas saistīti ar alerģisku rinītu (piemēram, siena drudzi), tādus kā šķaudīšanu, izdalījumus no deguna vai deguna niezi, dedzināšanu vai niezi acīs. Claritine®  var lietot arī alerģiska ādas stāvokļa − nātrenes – ārstēšanai, lai mazinātu tādus simptomus kā nieze, apsārtums, izsitumu skaitu un izmēru.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. jūlijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Claritine® pieder pie prethistamīna zāļu grupas. Prethistamīna līdzekļi palīdz mazināt alerģijas simptomus, novēršot ķermenī veidotās vielas − histamīna iedarbību. Claritine® mazina simptomus, kas saistīti ar alerģisku rinītu (piemēram, siena drudzi), tādus kā šķaudīšanu, izdalījumus no deguna vai deguna niezi, dedzināšanu vai niezi acīs. Claritine® var lietot arī alerģiska ādas stāvokļa − nātrenes ārstēšanai, lai mazinātu tādus simptomus kā nieze, apsārtums, izsitumu skaitu un izmēru. Claritine® efekts ilgst visu dienu un palīdz turpināt ikdienas aktivitātes, neietekmē miegu. Sazinieties ar ārstu, ja Jūsu veselības stāvoklis neuzlabojas vai pasliktinās.

sastāvs

Aktīvā viela ir loratadīns. Viena tablete satur 10 mg loratadīna.

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.
Pieaugušajiem, 6 gadus veciem un vecākiem bērniem, kuru ķermeņa masa pārsniedz 30 kg - lietot vienu tableti vienu reizi dienā, uzdzerot glāzi ūdens, ēšanas laikā vai neatkarīgi no ēdienreizēm.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 45 reizes