Coldisept Nano Silver, ausu pilieni, 15 ml | internetaptieka.lv
Coldisept Nano Silver, ausu pilieni, 15 ml | internetaptieka.lv
Coldisept Nano Silver, ausu pilieni, 15 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Coldisept Nano Silver, ausu pilieni, 15 ml

Zīmols: Coldisept
5,65€ Derīguma termiņš: 31.03.2023

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Papildināt ārējā auss kanāla iekaisuma ārstēšanu, ko izraisa baktēriju un sēnīšu infekcijas: Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma Grūtnieces un bērni līdz 6 gadu vecumam var lietot ārsta uzraudzībā. Tam ir spēcīgas un pārbaudītas antibakteriālas, pretvīrusu īpašības. Pretiekaisuma iedarbība, kas mazina sāpes, mazina pietūkumu un diskomfortu. Var izmantot bakteriālas, vīrusu vai ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Papildināt ārējā auss kanāla iekaisuma ārstēšanu, ko izraisa baktēriju un sēnīšu infekcijas: Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma Grūtnieces un bērni līdz 6 gadu vecumam var lietot ārsta uzraudzībā. Tam ir spēcīgas un pārbaudītas antibakteriālas, pretvīrusu īpašības. Pretiekaisuma iedarbība, kas mazina sāpes, mazina pietūkumu un diskomfortu. Var izmantot bakteriālas, vīrusu vai sēnīšu izcelsmes akūta vidusauss iekaisuma gadījumā, bez papildu diferenciāldiagnostikas. Turklāt palīdz iztīrīt mirušos patogēnus, tādējādi vēl vairāk samazinot iekaisuma procesu. Var lietot ilgāku laiku, jo neizraisa atkarību, blakusparādību vai komplikāciju risku.

sastāvs

Nanokoloīdais sudrabs • Nanokoloidālais varš • Glicerīns, propilēnglikols

lietošana
Trīs reizes dienā un vismaz 3 dienas pēc iekaisuma simptomu pazušanas. Lietot pa 5 pilieniem (ja vien ārsts nav norādījis savādāk) un sēdēt miera stāvoklī 3-5 minūtes. Lietot atbilstoši individuālajām vajadzībām.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 93 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi