COMBOGESIC 500 mg/150 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
COMBOGESIC 500 mg/150 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
COMBOGESIC 500 mg/150 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

COMBOGESIC 500 mg/150 mg, 10 tabletes

Zīmols: COMBOGESIC

5,26€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Combogesic satur paracetamolu un ibuprofēnu. Paracetamola iedarbība ir sāpju signāla apstādināšana, lai tas nevar nonākt cauri smadzenēm. Tas samazina arī drudzi.Ibuprofēns pieder zāļu grupai, kuras sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Tas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu (pietūkumu, apsārtumu un sāpīgumu).Combogesic lieto īslaicīgai sāpju mazināšanai, kas saistītas ar:galvassāpēm;migrēnu;muguras sāpēm;menstruāciju sāpēm;zobu sāpēm;muskuļu sāpēm;saaukstēšanās un gripas simptomiem;kakla iekaisumu;drudzi.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Combogesic satur paracetamolu un ibuprofēnu. Paracetamola iedarbība ir sāpju signāla apstādināšana, lai tas nevar nonākt cauri smadzenēm. Tas samazina arī drudzi.Ibuprofēns pieder zāļu grupai, kuras sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Tas atvieglo sāpes un mazina iekaisumu (pietūkumu, apsārtumu un sāpīgumu). Combogesic lieto īslaicīgai sāpju mazināšanai, kas saistītas ar:galvassāpēm;migrēnu;muguras sāpēm;menstruāciju sāpēm;zobu sāpēm;muskuļu sāpēm;saaukstēšanās un gripas simptomiem;kakla iekaisumu;drudzi.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Šīs rekomendācijas var atšķirties no šajā instrukcijā dotās informācijas. Neskaidrību gadījumā vaicājiet savam ārstam vai farmaceitam. Nelietojiet ilgāk kā 3 dienas.Jālieto mazākā iedarbīgā deva iespējami īsāku laiku, kas nepieciešama, lai atvieglotu simptomus. Ja Jums ir infekcija, nekavējoties konsultējieties ar ārstu, ja tās simptomi (piemēram, drudzis un sāpes) nepāriet vai pasliktinās (skatīt 2. punktu).Ieteicamā deva ir:Pieaugušie: Parastā deva ir viena līdz divas tabletes ik pēc sešām stundām pēc nepieciešamības, līdz maksimālajai devai 6 tabletēm 24 stundu laikā.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 141 reizes