COMPEED dažāda lieluma plāksteri tulznām, 5 gb. | internetaptieka.lv
COMPEED dažāda lieluma plāksteri tulznām, 5 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

COMPEED dažāda lieluma plāksteri tulznām, 5 gb.

Zīmols: Compeed

9,73€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

COMPEED dažāda lieluma plāksteri tulznām, 5 hidrokoloīdie plāksteri, izmēri:  2 x vidēja lieluma (6.8cm x4.2cm), 2x mazie (6.0cmx2.0cm), 1x pirkstiem (5.1cmx1.7cm)ACUMIRKLĪ NOVĒRŠ SĀPES: nodrošina amortizāciju, tādejādi atvieglojot spiedienu un novēršot sāpes un beršanuNODROŠINA ĀTRU DZĪŠANU: hidrokoloīdā gēla tehnoloģija nodrošina optimālu vidi dzīšanas procesamPALIKS PIELĪMĒTAJĀ VIETĀ VAIRĀKAS DIENAS: īpaši noturīgs, noapaļotās malas ...

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

COMPEED dažāda lieluma plāksteri tulznām, 5 hidrokoloīdie plāksteri, izmēri:  2 x vidēja lieluma (6.8cm x4.2cm), 2x mazie (6.0cmx2.0cm), 1x pirkstiem (5.1cmx1.7cm)ACUMIRKLĪ NOVĒRŠ SĀPES: nodrošina amortizāciju, tādejādi atvieglojot spiedienu un novēršot sāpes un beršanuNODROŠINA ĀTRU DZĪŠANU: hidrokoloīdā gēla tehnoloģija nodrošina optimālu vidi dzīšanas procesamPALIKS PIELĪMĒTAJĀ VIETĀ VAIRĀKAS DIENAS: īpaši noturīgs, noapaļotās malas nodrošina, ka Compeed plāksteri pielāgojas kustībām un neatlīmēsies kā parastie plāksteriŪDENSNECAURLAIDĪGI: nodrošina dabisku mitruma līmeni zem plākstera un pasargā no baktēriju iekļūšanas ātrākam dabiskam dzīšanas procesamDISKRĒTI: caurspīdīgās malas saplūst ar āduCompeed ir radies no brūču dziedēšanas līdzekļiem, ko izmantoja armija. Hidrokoloīdā tehnoloģija ir ideāli piemērota tulznu dziedēšanai, neatkarīgi no tā, vai tās ir radušās no skriešanas, jaunām kurpēm, kurpēm, ko kādu laiku neesat nēsājis, vai atrašanās uz kājām visas dienas garumā. Compeed ir N°1 zīmols tulznu ārstēšanā, tādēļ tam uzticas miljoni cilvēku visā pasaulē. 

sastāvs

Hidrokoloīdā gēla tehnoloģija

lietošana
1. Pirms izmantošanas notīriet ādu, pārliecinoties, ka tulznas zona ir tīra no krēmiem un eļļām.2. Noņemiet augšējo aizsargpapīru, nepieskaroties lipīgajai daļai.3. Cieši uzlieciet plāksteri uz tulznas, labi izlīdzinot malas.4. Neaiztieciet to, kamēr tas nesāk atdalīties (piezīme: var turēties vietā vairākas dienas).5. Lai noņemtu apvalku: nevelciet apvalku uz augšu, maigi velciet galus paralēli ādai.
ražotājs

Laboratoire HRA Pharma, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 57 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi