COMPEED plāksteri aukstumpumpām, 15 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

1 Atsauksmes

COMPEED plāksteri aukstumpumpām ar hidrokoloīdo gēlu, 15 gab

Zīmols: Compeed

21,09€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

COMPEED plāksteri aukstumpumpām, 15 plāksteri, izmēri: 1.5cmx1.5cmĀTRĀKA DZĪŠANA: īpaši plāni hidrokoloīdais gels nodrošina optimāli mitru vidi, lai novērstu kreveles veidošanosSAMAZINA INFEKCIJAS IZPLATĪŠANOS: aizsargbarjera, kas pasargā no ārējās videsPALIKS VIETĀ LĪDZ PAT 12 STUNDĀM: īpaši noturīgi, noapaļotas malas, kas nodrošina pielāgošanos kustībāmDISKRĒTI: caurspīdīgie plāksteri saplūst ar ādu un ir īpāsi diskrētiCOMPEED plāksteri ...

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

COMPEED plāksteri aukstumpumpām, 15 plāksteri, izmēri: 1.5cmx1.5cmĀTRĀKA DZĪŠANA: īpaši plāni hidrokoloīdais gels nodrošina optimāli mitru vidi, lai novērstu kreveles veidošanosSAMAZINA INFEKCIJAS IZPLATĪŠANOS: aizsargbarjera, kas pasargā no ārējās videsPALIKS VIETĀ LĪDZ PAT 12 STUNDĀM: īpaši noturīgi, noapaļotas malas, kas nodrošina pielāgošanos kustībāmDISKRĒTI: caurspīdīgie plāksteri saplūst ar ādu un ir īpāsi diskrētiCOMPEED plāksteri aukstumpumpām satur hidrokoloīdo gēlu, kas nodrošina ātrāku dzīšanu un novērš kreveļu veidošanos. Plāksteri ir efektīvi visās aukstumpumpas attīstības stadijās, sākot jau no pirmajām aukstumpumpas pazīmēm. Tie aptur aukstumpumpas izplatīšanos. Plāksteris rada vairogu, kas novērš vīrusa izplatīšanos. Tā diskrētais dizains palīdzēs izvairīties no mulsuma sajūtas, tiekoties ar citiem cilvēkiem. 

lietošana
Efektīvākai plākstera darbībai lietojiet to jau pie pirmajiem tirpšanas, niezes vai dedzināšanas simptomiem.• Lietojiet plāksteri nepārtraukti gan dienā, gan naktī.• Turpiniet to lietot, līdz aukstumpumpa ir pilnībā sadzijusi.• Ja aukstumpumpa kļūst izteiktāka vai dzīšanas process ir neierasti ilgs, konsultējieties ar ārstu vai aptiekāru.KĀ UZLIKT PLĀKSTERI1. Nomazgājiet rokas pirms un pēc lietošanas. Pārliecinieties, ka āda ir tīra un sausa. Neklājiet uz lūpām krēmu, jo plāksteris var nepielipt pie lūpas. Noplēsiet vienu produktu pa perforēto malu, lai to atdalītu no pārējiem.2. Satveriet caurspīdīgo papīra aplikatoru pie izliektās malas.3. Ar abām rokām uzmanīgi noņemiet caurspīdīgo papīra aplikatoru no zilganzaļā aizsargapvalka.4. Uz aplikatora augšējās daļas redzēsiet apaļo aukstumpumpas plāksteri. Nepieskarieties plākstera līpošajai pusei.5. Uzlieciet šo aplikatora daļu aukstumpumpai un, skatoties spogulī, viegli pavelciet to uz leju, lai plāksteris cieši piegultu aukstumpumpai.6. Uzmanīgi noņemiet aplikatoru, atstājot plāksteri vietā. Kad plāksteris ir precīzi uzlīmēts, varat lietot lūpu krāsu un kosmētiku uz tā.KAD NOŅEMT PLĀKSTERI• Ja plāksteris ir pielipis, nav vajadzības to noņemt vai mainīt.• Kad plāksteris sāks atdalīties no ādas, uzmanīgi to noņemiet un nomainiet ar jaunu plāksteri• Lai plāksteri noņemtu, atdaliet to no malas.Ar abām rokām pieturiet atdalīto plākstera malu. Pastiepiet plāksteri uz sāniem, virzot rokas prom vienu no otras, kad to noņemat.• Nelietojiet plāksteri atkārtoti, lai izvairītos no brūces inficēšanas un vīrusa izplatīšanas.• Pēc lietošanas izmetiet plāksteri atkritumu tvertnē kopā ar mājsaimniecības atkritumiem, lai izvairītos no inficēšanās.
ražotājs

Laboratoire HRA Pharma, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 116 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Jekaterina

05.07.2024
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Labākais pret aukstumpumpām!