COMPEED mazie plāksteri tulznām, 6 gb. | internetaptieka.lv
COMPEED mazie plāksteri tulznām, 6 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

COMPEED mazie plāksteri tulznām, 6 gb.

Zīmols: Compeed

Drīz būs

COMPEED mazie plāksteri tulznām, 6 hidrokoloīdie plāksteri, izmēri: 2.0cm x 6.0cmACUMIRKLĪ NOVĒRŠ SĀPES: nodrošina amortizāciju, tādejādi atvieglojot spiedienu un novēršot sāpes un beršanuNODROŠINA ĀTRU DZĪŠANU: hidrokoloīdā gēla tehnoloģija nodrošina optimālu vidi dzīšanas procesamPALIKS PIELĪMĒTAJĀ VIETĀ VAIRĀKAS DIENAS: īpaši noturīgs, noapaļotās malas nodrošina, ka Compeed plāksteri pielāgojas kustībām un neatlīmēsies kā parastie ...

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

COMPEED mazie plāksteri tulznām, 6 hidrokoloīdie plāksteri, izmēri: 2.0cm x 6.0cmACUMIRKLĪ NOVĒRŠ SĀPES: nodrošina amortizāciju, tādejādi atvieglojot spiedienu un novēršot sāpes un beršanuNODROŠINA ĀTRU DZĪŠANU: hidrokoloīdā gēla tehnoloģija nodrošina optimālu vidi dzīšanas procesamPALIKS PIELĪMĒTAJĀ VIETĀ VAIRĀKAS DIENAS: īpaši noturīgs, noapaļotās malas nodrošina, ka Compeed plāksteri pielāgojas kustībām un neatlīmēsies kā parastie plāksteriŪDENSNECAURLAIDĪGI: nodrošina dabisku mitruma līmeni zem plākstera un pasargā no baktēriju iekļūšanas ātrākam dabiskam dzīšanas procesamDISKRĒTI: caurspīdīgās malas saplūst ar āduCompeed ir radies no brūču dziedēšanas līdzekļiem, ko izmantoja armija. Hidrokoloīdā tehnoloģija ir ideāli piemērota tulznu dziedēšanai, neatkarīgi no tā, vai tās ir radušās no skriešanas, jaunām kurpēm, kurpēm, ko kādu laiku neesat nēsājis, vai atrašanās uz kājām visas dienas garumā. Compeed ir N°1 zīmols tulznu ārstēšanā, tādēļ tam uzticas miljoni cilvēku visā pasaulē.
sastāvs
Hidrokoloīdā gēla tehnoloģija
lietošana
1. Pirms izmantošanas notīriet ādu, pārliecinoties, ka tulznas zona ir tīra no krēmiem un eļļām.2. Noņemiet augšējo aizsargpapīru, nepieskaroties lipīgajai daļai.3. Cieši uzlieciet plāksteri uz tulznas, labi izlīdzinot malas.4. Neaiztieciet to, kamēr tas nesāk atdalīties (piezīme: var turēties vietā vairākas dienas).5. Lai noņemtu apvalku: nevelciet apvalku uz augšu, maigi velciet galus paralēli ādai.
ražotājs

Laboratoire HRA Pharma, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 79 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi