Par produktu

Uztura bagātinātājs sirdij un asinsrites sistēmai, kura sastāvā ir tikai aktīvas vielas – minerālvielas un augu izscelsmes vielas. Sirds veselībai – vilkābele, bosvēlija, kurkuma un vitamins B1 (tiamīns) veicina normālu sirds darbību.Asinsspiedienam un asinsvadiem – kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu. Tīruma kosa palīdz uzturēt asinsvadu sieniņu un koronāro artēriju stiprību, saglabā artērijas elastību. Holesterīnam – bosvēlija, kurkuma un monakolīns K palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Asins un asinsrites uzlabošanai – kurkuma palīdz uzlabot asins kvalitāti un asinsriti.
sastāvs
magnija un kālija citrāts, vilkābeles (lat. Crataegus monogyna) ziedu ekstrakts, Bosvēlijas (lat. Boswellia serrata) sveķu ekstrakts, sarkanā rauga fermentēto rīsu (lat. Monascus purpureus) pulveris no tā monakolīns K (sarkano fermentēto rīsu monakolīni), garās kurkumas (lat. Curcuma longa L.) sakneņu ekstrakts, tīruma kosas (lat. Equisetum arvense L.) lakstu ekstrakts,  tiamīna hidrohlorīds (vitamīns B1).
lietošana
Pieaugušajiem 1 paciņa dienā pēc ēšanas – paciņas saturu iejaucot istabas temperatūras 100-200 ml ūdens/sulas un izdzerot. Pulveri var lietot, iebērot to tieši mutē. Vienā dienā neuzņemt 3 mg vai vairāk sarkano fermentēto rīsu monakolīnu. Nelietot grūtniecēm, ar krūti barojošām sievietēm, bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, un pieaugušajiem, kas vecāki par 70 gadiem. Veselības traucējumu gadījumā par šī produkta lietošanu konsultējieties ar ārstu. Nelietojiet šo produktu, ja lietojat holesterīna līmeni pazeminošas zāles. Nelietojiet šo produktu, ja jau lietojat citus produktus, kas satur sarkanos fermentētos rīsus. Ieteicams lietot līdz 3 mēnešiem.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 80 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Diana

11.03.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

Pēc 2 mēn.kursa būtiski samazināja holesterīna līmeni.