Corneregel 5% acu gels, 10 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Corneregel 50mg/g acu gels, 10 g

7,35€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Corneregel® 50mg/g ir augsti viskozs acu gels. Gela sastāvā esošā aktīvā viela paātrina konjunktivas un radzenes atjaunošanos, sekmē bojātās acs virsmas atjaunošanos. Jūs varat lietot Corneregel® 50mg/g acu gels, ja Jums ir: radzenes reģenerācija acs ādas un asaru plēvītes mucīna slāņa bojājumu sadzīšanas veicināšanai radzenes erozijas atbalstošai terapijai un pēc ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Corneregel® 50mg/g ir augsti viskozs acu gels. Gela sastāvā esošā aktīvā viela paātrina konjunktivas un radzenes atjaunošanos, sekmē bojātās acs virsmas atjaunošanos. Jūs varat lietot Corneregel® 50mg/g acu gels, ja Jums ir: radzenes reģenerācija acs ādas un asaru plēvītes mucīna slāņa bojājumu sadzīšanas veicināšanai radzenes erozijas atbalstošai terapijai un pēc visu veidu keratītiem, tādiem kā herpes vīrusa radītu zarveida kreatītu sausais keratokonjunktivīts ķīmiski apdegumi, apdegumi radzenes distrofiskas saslimšanas radzenes bojājumu profilaksei un ārstēšanai, kontaktlēcu nēsātājiem Var lietot baktēriju, vīrusu vai sēnīšu izraisītu radzenes infekciju papildus terapijai. Norādījums: Corneregel nav piemērots baktēriju, vīrusu vai sēnīšu izraisītu infekciju ārstēšanai, bet gan tikai kā papildus līdzeklis specifisku radzenes saslimšanu ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: Dexpanthenolum.   

lietošana
Vienmēr lietojiet Corneregel® 50mg/g tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir atkarībā no bojājumu smaguma un intensitātes pakāpes. Gelu lietot pa  vienam pileinam 4  reizes dienā, kā  arī  pirms gulētiešanas, iepilinot konjunktīvas maisiņā. Lietošanas laiks nav ierobežots. Zāles var lietot līdz izzūd slimības simptomi. Pilināšanas instrukcija: noliekt uz leju tūbiņas galu. Ar rādītājpirkstu pavilkt uz leju acs apakšējo plakstiņu. Ar otru roku turēt tūbiņu vertikāli virs acs (nepieskaroties acij) un iepilināt vienu pilienu uz acs apvalka tās iekšējā kaktiņā. Mēģiniet aci turēt atvērtu un nedaudz pakustināt, lai šķidrums sadalītos vienmērīgi. Iepakojumā papildus ir pievienots jauns aizsargvāciņš, lai Jums būtu iespējams tūbiņu novietot vertikāli. Tādēļ Corneregel lietošana vienmēr ir droša un ērta. 
ražotājs

Dr.Gerhard Mann Chem-pharm.Fabrik GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 252 reizes