Curiosin gels, 15 g | internetaptieka.lv
Curiosin gels, 15 g | internetaptieka.lv
Curiosin gels, 15 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Curiosin gels, 15 g

10,25€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Curiosin gels, 15 g Bojātas vai problemātiskas ādas aizsardzība un ārstēšana, kā arī akūtu un hronisku brūču dzīšanas veicināšana. Curiosin ir caurspīdīgs brūču un ādas gels bez smaržas, kas neatstāj traipus uz ādas un drēbēm. Curiosin satur galvenokārt cinka hialuronātu. Tas satur arī karbomēru (gelu veidojošu vielu), kālija sorbātu (konservantu) ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Curiosin gels, 15 g Bojātas vai problemātiskas ādas aizsardzība un ārstēšana, kā arī akūtu un hronisku brūču dzīšanas veicināšana. Curiosin ir caurspīdīgs brūču un ādas gels bez smaržas, kas neatstāj traipus uz ādas un drēbēm. Curiosin satur galvenokārt cinka hialuronātu. Tas satur arī karbomēru (gelu veidojošu vielu), kālija sorbātu (konservantu), injekciju ūdeni, un tā mikrobioloģiskā tīrība atbilst Eiropas farmakopejas prasībām. Curiosin gels ir pieejams dažāda tilpuma tūbiņās (15g; 30g; 50g). Galvenā Curiosin sastāvdaļa hialuronāns ir svarīga ādas un saistaudu sastāvdaļa, kas nodrošina tās viendabīgumu un reģenerāciju pēc traumas. Cinka hialuronātam kā hialuronāna kompleksam ir papildus labvēlīga iedarbība. Curiosin palīdz bojātai ādai primārā vai sekundārā veidā: nodrošina nepieciešamo mikrovidi, aizkavē ārējās vides (ar gaisu pārnēsātu vai kontaktcilmes) mikroorganismu piekļūšanu bojātas ādas virsmai, kā arī palīdz samazināt ādas bojājumu, remdēt sāpes un audu iekaisumu. Bez tam preparāts palīdz atjaunot bojāto ādu tās dabiskā stāvoklī un izskatā. Bojāta āda (piemēram, radiācijas izraisīts kairinājums, ādas sausums, lobīšanās), Virspusējas brūces, piemēram, nelielas traumatiskas brūces (nobrāzumi, plēstas brūces, iegriezumi), nelieli apdegumi (pirmās un otrās pakāpes), Vieglas līdz vidējas pakāpes acne vulgaris.
lietošana
Curiosin domāts tikai lokālai lietošanai!Bojāta vai problemātiska āda: Notīriet ādas virsmu ar ūdeni un uzklājiet Curiosin plānā slānī. Curiosin var lietotatkārtoti. Nelielas traumatiskas brūces:Notīriet brūces virsmu ar fizioloģisko šķīdumu vai ūdeni, sagaidiet asiņošanas apstāšanos un uzklājiet Curiosin 1 mm plānā slānī visai brūces virsmai. Pēc izvēles varat brūci pārsiet, vai ļaut Curiosin nožūt uz ādas virsmas, vai arī pārklāt brūci ar primāru nepielīpošas marles pārsēju un leikoplastu.Curiosin var lietot atkārtoti. 
ražotājs

Gedeon Richter Plc., Ungārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 127 reizes