Daleron Cold 3, 24 tabletes | internetaptieka.lv
Daleron Cold 3, 24 tabletes | internetaptieka.lv
Daleron Cold 3, 24 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Daleron Cold 3, 24 tabletes

Zīmols: Daleron

8,32€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Daleron Cold 3 tabletes, 24 gab. Daleron Cold 3 ir kombinēts paracetamola, pseidoefedrīna hidrohlorīda un dekstrometorfāna hidrobromīda preparāts. Paracetamols samazina drudzi un atvieglo sāpes. Pseidoefedrīns samazina izdalījumus no deguna un atvieglo elpošanu caur degunu aizlikta deguna gadījumā. Dekstrometorfāns mīkstina kairinošu klepu, kas saistīts ar rīkles kairinājumu saaukstēšanās gadījumā. Daleron Cold ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. jūlijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Daleron Cold 3 tabletes, 24 gab. Daleron Cold 3 ir kombinēts paracetamola, pseidoefedrīna hidrohlorīda un dekstrometorfāna hidrobromīda preparāts. Paracetamols samazina drudzi un atvieglo sāpes. Pseidoefedrīns samazina izdalījumus no deguna un atvieglo elpošanu caur degunu aizlikta deguna gadījumā. Dekstrometorfāns mīkstina kairinošu klepu, kas saistīts ar rīkles kairinājumu saaukstēšanās gadījumā. Daleron Cold 3 atvieglo saaukstēšanās un gripas pazīmes un simptomus: Tas atvieglo vieglas līdz vidēji smagas sāpes (galvassāpes, muskuļu un locītavu sāpes un kakla sāpes). Tas samazina drudzi. Tas samazina izdalījumus no deguna un atvieglo elpošanu caur degunu aizlikta deguna gadījumā. Tas mīkstina kairinošu klepu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Paracetamols, pseidoefedrīna hidrohlorīds un dekstrometorfāna hidrobromīds. Katra apvalkotā tablete satur 325 mg paracetamola, 30 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda un 15 mg dekstrometorfāna hidrobromīda. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Daleron Cold 3 tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet savam ārstam vai farmaceitam. Parastā deva pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma ir 2 tabletes. Devu var lietot atkārtoti līdz 4 reizēm dienā. Intervālam starp atkārtotu zāļu ieņemšanu jābūt vismaz 4 stundas.Daleron Cold 3 nav piemērots lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam.Ja Jums šķiet, ka Daleron Cold 3 efekts ir pārāk stiprs vai pārāk vājš, dariet to zināmu savam ārstam vai farmaceitam. 
ražotājs

KRKA, d.d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 425 reizes