Decatylen, 40 sūkājamās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Decatylen, 40 sūkājamās tabletes

Zīmols: Decatylen

11,92€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Decatylen, 40 sūkājamās tabletes. Decatylen sūkājamās tabletes iznīcina baktērijas un sēnītes, kas rada iekaisumu rīklē un infekciozu iekaisumu mutes dobumā. Sūkājamās tabletes satur aktīvo vielu, kas remdina sāpes. Decatylen sūkājamās tabletes parasti labi panes, tās mutes gļotādu nekairina. Decatylen neizsauc zobu kariesu, to var lietot arī diabēta slimnieki. Decatylen lieto ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Decatylen, 40 sūkājamās tabletes. Decatylen sūkājamās tabletes iznīcina baktērijas un sēnītes, kas rada iekaisumu rīklē un infekciozu iekaisumu mutes dobumā. Sūkājamās tabletes satur aktīvo vielu, kas remdina sāpes. Decatylen sūkājamās tabletes parasti labi panes, tās mutes gļotādu nekairina. Decatylen neizsauc zobu kariesu, to var lietot arī diabēta slimnieki. Decatylen lieto akūtu mutes dobuma un rīkles infekciju ar izteiktu sāpju sindromu lokālai ārstēšanai, piemēram: mandeļu, balsenes, rīkles gļotādas iekaisums (tonsilīts, laringīts, faringīts) smaganu iekaisums (gingivīts) mutes dobuma gļotādas iekaisums (stomatīts) mutes dobuma gļotādas sēnīšu infekcijas (piemēram, piena sēnīte) pēc mandeļu operācijas un zobu izraušanas, lai veicinātu sadzīšanu. Decatylen ir ieteicams pie mutes dobuma smakošanas.

sastāvs

Aktīvās vielas: Dekvalīnija hlorīds un cinhokaīna hidrohlorīds.Katra sūkājamā tablete satur 0,25 mg dekvalīnija hlorīda (Dequalinii chloridum) un 0,03 mg cinhokaīna hidrohlorīda (Cinchocaini hydrochloridum). 

lietošana
Ik pa 2 stundām 1 sūkājamo tableti lēnām izšķīdināt mutes dobumā. Pēc iekaisuma mazināšanās sūkāt pa 1 tabletei ik pa 4 stundām.Bērniem no 4 gadu vecuma: Ik pa 3 stundām, 1 sūkājamo tableti lēnām izšķīdināt mutes dobumā. Pēc iekaisuma mazināšanās, pa 1sūkājamai tabletei ik pa 4 stundām.Ja Jūsu veselības stāvoklis pasliktinās vai neuzlabojas pēc 7 dienām, Jums jāsazinās ar savu ārstu.Ja Jums liekas, ka medikamenta iedarbība ir par vāju vai par stipru, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

SIA Mepha Baltic, Latvija, vai Mepha Pharma GmbH, Vācija vai Merckle GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 210 reizes