Deep Relief Gel gels, 50 g | internetaptieka.lv
Deep Relief Gel gels, 50 g | internetaptieka.lv
Deep Relief Gel gels, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Deep Relief Gel gels, 50 g

7,46€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Deep Relief Gel gels, 50 g Deep Relief ir sāpes mazinošs gels uzklāšanai uz ādas. To lieto akūtu sāpju atvieglošanai un iekaisuma mazināšanai locītavās un apkārtējos audos, kas rodas pietūkuma dēļ. Šo gelu lieto muskuļu un locītavu traumu gadījumā (sporta traumu), piemēram, sasprindzinājumu, mežģījumu un sastiepumu gadījumos. Deep Relief satur ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Deep Relief Gel gels, 50 g Deep Relief ir sāpes mazinošs gels uzklāšanai uz ādas. To lieto akūtu sāpju atvieglošanai un iekaisuma mazināšanai locītavās un apkārtējos audos, kas rodas pietūkuma dēļ. Šo gelu lieto muskuļu un locītavu traumu gadījumā (sporta traumu), piemēram, sasprindzinājumu, mežģījumu un sastiepumu gadījumos. Deep Relief satur divas aktīvās vielas: ibuprofēns pieder tā sauktajai nesteroīdo pretiekaisuma zāļu grupai (NPL), kas nodrošina efektīvu sāpju mazināšanu un samazina gan iekaisumu, gan pietūkumu ievomentols nodrošina sāpes remdinošo iedarbību, kas mazina sāpes.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvās vielas ir ibuprofēns un levomentols. 1g gela satur 50 mg ibuprofēna un 30 mg levomentola. Citas sastāvdaļas ir propilēnglikols, karbomērs, diizopropanolamīns, etilspirts un attīrīts ūdens. 

lietošana
Deep Relief paredzēts lietošanai pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 12 gadiem. Uzsākot lietošanu vienmēr vispirms uzklājiet gelu uz nelielas ādas virsmas. Katru reizi lietojot Deep Relief uzklājiet 1-4 cm (ja Jums ir 30 g vai 50 g tūbiņa). Ja Jums ir 15 g tūrbiņa uzklājiet 4 – 10 cm katru reizi, kad lietojat Deep Relief. Uzklājiet gelu plānā kārtā skartajam apvidum. Viegli iemasējiet gelu līdz tas ir uzsūcies. Iespējams sajutīsiet tirpšanu. Nelietojiet vairāk gela kā noteikts. Variet to lietot atkārtoti, bet ne vairāk kā 3 reizes dienā. Nelietojiet biežāk kā ik pēc 4 stundām. Ja sāpes vai pietūkums nemazinās pēc 2 nedēļu ilgas gela lietošanas, sazinieties ar ārstu. Uzreiz pēc gela uzklāšanas nomazgājiet rokas, ja vien tās nav ārstējamais apvidus. Cieši uzskrūvējiet atpakaļ tūbiņas aizdari. Nekavējoties pārtrauciet Deep Relief lietošanu, ja parādās pārmērīgs ādas kairinājums vai kādas citas nevēlamas blakusparādības. Ārstējamo ādas apvidu nepārklājiet ar pārsējiem, plāksteriem vai kādiem citiem pārsienamajiem materiāliem. Jūsu apģērbs pārklāts pār ārstējamo vietu ir drošs. 
ražotājs

The Mentholatum Company Limited, Lielbritānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 144 reizes