Derma Forte Anti-Itch pretniezes krēms, 50 ml | internetaptieka.lv
Derma Forte Anti-Itch pretniezes krēms, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Derma Forte Anti-Itch pretniezes krēms, 50 ml

12,36€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Derma Forte Anti-Itch pretniezes krēms, 50 ml Ārstē hroniski sausu, kairinātu un niezošu ādu. Nesatur smaržvielas, krāsvielas un konservantus, parabēnus, minerāleļļas. Nesatur kortizonu vai citus hormonus. DermaForte Pretniezes krēms ir lokāli lietojama medicīnas prece hroniskas sausas ādas (kseroze) novēršanai un atopiskā dermatīta simptomu atvieglošanai. Atopiskais dermatīts ir hroniska, recidivējoša ādas ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Derma Forte Anti-Itch pretniezes krēms, 50 ml Ārstē hroniski sausu, kairinātu un niezošu ādu. Nesatur smaržvielas, krāsvielas un konservantus, parabēnus, minerāleļļas. Nesatur kortizonu vai citus hormonus. DermaForte Pretniezes krēms ir lokāli lietojama medicīnas prece hroniskas sausas ādas (kseroze) novēršanai un atopiskā dermatīta simptomu atvieglošanai. Atopiskais dermatīts ir hroniska, recidivējoša ādas slimība, kam raksturīga kseroze (sausa āda) un prurīts (nieze). DermaForte Pretniezes krēma sastāvā ir sastāvdaļu kombinācija, kas tiek klasificētas kā mīkstinošas, mitrumuzturošas un okluzīvas un strādā sinerģiski uzlabojot hidratāciju un barjeras funkciju. DermaForte Pretniezes krēms satur mitrinošu kompleksu ar mīkstinošām, mitrumuzturošām un aizsargājošām īpašībām, kas veicina ādas barjeras atjaunošanos un uzlabo barjeras funkciju, nodrošinot fizisku aizsardzību pret kairinātājiem un alergēniem. Produkts satur piecas aktīvas sastāvdaļas: glicerīnu augu eļļu dimetikonu propilēnglikolu NP keramīdu Augu eļļa (funkcionāla alternatīva vazelīnam) un dimetikons, kā okluzīva viela veido hidrofobisku slāni uz ādas virsmas, kas nodrošina eksogēnu barjeru pret ūdens zudumu. Glicerīns un propilēnglikols palielina ūdens saturu ādā, uzlabojot ūdens absorbciju no dermas uz epidermu. Keramīdi veido lipīdus, kas ļauj saglabāt mitrumu un atjaunot ādas elastību.
sastāvs
Ūdens, Dikaprililkarbonāts, Carpilic / Capric triglicerīdi, Poligliceril-2 dipolihidroksistearāts, Glicerīns, Augu eļļa, Benzilspirts, Nātrija poliakrilāts, Pentaeritrīta distearāts, Laurils-9, Dimetikons, Skvalāns, Hidrogenēts fosfatidilholīns, Nātrija laurila glikozes karboksilāts, Laurila glikoze, Butirospermum Parkii sviests, Pentilēna glikols, Fenilpropanols, Alantoīns, Propilēnglikols,Tokoferil acetāts, Nātrija hialuronāts, Metilizotiazolinons, Keramīds NP. 
lietošana
DermaForte® Pretniezes krēms ir paredzēts lokālai lietošanai pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 2 gadiem. Produkts jāuzklāj uz skartajām zonām divas līdz trīs reizes dienā, ne ilgāk par 30 dienām. DermaForte® Pretniezes krēms ir indicēts kā monoterapija vai kā papildus terapija, sausas vai niezošas ādas novēršanai. To var lietot arī kombinācijā ar standarta lokālo vai sistēmisko terapiju, tostarp lokāliem kortikosteroīdiem, jo nav zināms, ka būtu zāļu mijiedarbība.Lietošana grūtniecības un / vai barošanas ar krūti laikā: DermaForte® Pretniezes krēmu var droši lietot grūtniecības un barošanas ar krūti laikā.Iespējamās blakusparādības: DermaForte® Pretniezes krēms ir labi panesams, un nav zināmas ar to lietošanu saistītas blakusparādības. Pēc krēma uzklāšanas var rasties dedzinoša sajūta. 
ražotājs

Peters Krizman AG, Šveice

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 68 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi