Dernilan ziede, 35 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Dernilan ziede, 35 g

6,34€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dernilan ziede, pateicoties tās sastāvdaļu - allantoīna, nikotinamīda, salicilskābes un kampara kombinētai iedarbībai nodrošina dzīšanu un pretiekaisuma iedarbību attiecībā uz ādu. Tā paātrina audu granulācijas veidošanos, stimulē sabiezētas, keratinizētas epidermas atdalīšanu no rokām un kāju pēdām Šīs zāles lieto sāpīgu un dziļu sabiezētas un keratinizētas epidermas plaisu gadījumā, pēdu un ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Dernilan ziede, pateicoties tās sastāvdaļu - allantoīna, nikotinamīda, salicilskābes un kampara kombinētai iedarbībai nodrošina dzīšanu un pretiekaisuma iedarbību attiecībā uz ādu. Tā paātrina audu granulācijas veidošanos, stimulē sabiezētas, keratinizētas epidermas atdalīšanu no rokām un kāju pēdām Šīs zāles lieto sāpīgu un dziļu sabiezētas un keratinizētas epidermas plaisu gadījumā, pēdu un plaukstu ādas aprūpei.
sastāvs
Aktīvās vielas: Allantoīns, nikotinamīds, salicilskābe un racēmisks kampars. 100 g ziedes satur 0,3 g allantoīna, 0,25 mg nikotinamīda, 0,1 mg salicilskābes un 1 g racēmiska kampara.
lietošana
Vienmēr lietojiet Dernilan tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lietošanai uz ādas. Uzklājiet ziedi uz pēdu un plaukstu ādas 3 – 4 reizes dienā, to viegli ierīvējot; izmērcējiet pēdas un noņemiet keratinizēto epidermu ik pārdienas. Pēc sadzīšanas lietojiet zāles 1 – 2 reizes dienā, pirms tam nomazgājot pēdas un plaukstas.Ja Jums liekas, ka Dernilan iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.
ražotājs

Wrocławskie Zakłady Zielarskie “Herbapol” S.A., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 131 reizes