Diclac gels 1%, 100 g | internetaptieka.lv
Diclac gels 1%, 100 g | internetaptieka.lv
Diclac gels 1%, 100 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Diclac gels 1%, 100 g

Zīmols: Diclac

9,90€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Diclac gels 1%, 100 g. Sāpes atvieglojošas un pretiekaisuma zāles (nesteroīds pretiekaisuma/analgētisks līdzeklis). Ārīgai lietošanai pret sāpēm, iekaisumu un pietūkumu šādos gadījumos: mīksto audu reimatiskas slimības (tendinīts un tendosinovīts, bursīts, roku-plecu sindroms, iekaisums muskuļos un kapsulu rajonos); deģeneratīvas slimības ekstremitāšu locītavās un mugurkaula apvidū; sportā un negadījumos iegūti ievainojumi (izmežģījums ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Diclac gels 1%, 100 g. Sāpes atvieglojošas un pretiekaisuma zāles (nesteroīds pretiekaisuma/analgētisks līdzeklis). Ārīgai lietošanai pret sāpēm, iekaisumu un pietūkumu šādos gadījumos: mīksto audu reimatiskas slimības (tendinīts un tendosinovīts, bursīts, roku-plecu sindroms, iekaisums muskuļos un kapsulu rajonos); deģeneratīvas slimības ekstremitāšu locītavās un mugurkaula apvidū; sportā un negadījumos iegūti ievainojumi (izmežģījums, sasitums, sastiepums).

sastāvs

Aktīvās vielas: Diklofenaka nātrija sāls. 1 g gela satur 10 mg diklofenaka nātrija sāls.

lietošana
Lietošana pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma Uzklāt Diclac 1 % gelu sāpošajam apvidum 3 – 4 reizes dienā. Nepieciešamais gela daudzums var atšķirties atkarībā no sāpošās vai pietūkušās virsmas lieluma. Parasti vienā reizē būs pietiekams ķirša vai valrieksta lieluma gela daudzums.
ražotājs

Salutas Pharma GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 141 reizes