jauns
Dolce Vivere - Mirtlapu apelsīns no Amalfi  šķidrās ziepes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Dolce Vivere - Mirtlapu apelsīns no Amalfi šķidrās ziepes

Zīmols: Nesti Dante

12,44€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Atsvaidzinoša mirtes un apelsīna smarža, kas atgādina Amalfi piekrastes citrusaugļu dārzus. Bagāta krēmveida tekstūra, vegāniska formula, bez minerāleļļām, parabēniem un sulfātiem.

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā (Sagaidiet SMS) Saņemt Aptiekā (Sagaidiet SMS)
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank AS
AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
apple_pay
google_pay
mastercard
visa

Par produktu

Bagātīgā, citrusaugļu esence un smaržīgie baltie ziedi atgādina jūras vilni, kas atsitas pret krastu. Činoto ir dabiska rūgtā apelsīna attīstības forma. Mūžzaļš augs ar bagātīgu, aromātisku ziedēšanu un augļiem, kas ir bagāti ar C vitamīnu un slaveni ar savām antioksidantu īpašībām. Činoto ir slavens ar savu neatkārtojamo garšu un ir kļuvis par vienu no Itālijas simboliskākajiem dzērieniem. Šķidras ziepes ar parabēnus nesaturošu formulu. Maigas jutīgai, jaunai un nobriedušai ādai.

 

sastāvs

Aqua, sodium coceth sulfate, sodium chloride, parfum, citrus limon flower/leaf/stem extract, glycerin, citric acid, benzyl alcohol, sodium benzoate, limonene, citral, geraniol.

 

ražotājs

Nesti Dante Srl, Itālija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 24 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi