Dolobene gels, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Dolobene gels, 50 g

11,28€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dolobene gels, 50 g. Dolobene gels ir aktīvo vielu kombinācija ar šādām īpašībām: Dimetilsulfoksīds (DMSO) pastiprina citu vielu uzsūkšanos caur ādu, mazina iekaisumu un sāpes Heparīns novērš asins recēšanu un veicina zilumu uzsūkšanos (izzušanu) Dekspantenols aizsargā un mīkstina ādu. Dolobene gelu lieto: kāju vēnu slimību simptomu (sāpes un tūska) novēršanai ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Dolobene gels, 50 g. Dolobene gels ir aktīvo vielu kombinācija ar šādām īpašībām: Dimetilsulfoksīds (DMSO) pastiprina citu vielu uzsūkšanos caur ādu, mazina iekaisumu un sāpes Heparīns novērš asins recēšanu un veicina zilumu uzsūkšanos (izzušanu) Dekspantenols aizsargā un mīkstina ādu. Dolobene gelu lieto: kāju vēnu slimību simptomu (sāpes un tūska) novēršanai, slēgtu sadzīves un sporta traumu gadījumā (zilumi, sasitumi, izmežģījumi, sastiepumi, muskuļu, cīpslu, saišu un locītavu sāpes). Pēc ārsta ieteikuma šīs zāles var lietot virspusēja kāju vēnu iekaisuma, “tenisa elkoņa" (sāpes elkoņa locītavā, kas bieži raksturīgas tenisistiem), cīpslu vai cīpslu maksts iekaisuma, locītavu somiņas iekaisuma un rokas/pleca locītavas stīvuma gadījumā.

sastāvs

Aktīvās vielas: Heparīna nātrija sāls, dimetilsulfoksīds, dekspantenols. 1 g gela satur: 500 SV (starptautiskās vienības) heparīna nātrija sāls, 150 mg dimetilsulfoksīda (DMSO), 25 mg dekspantenola.

lietošana
Uzziediet gelu plānā kārtiņā (apmēram 1 mm biezu) bojājuma vietai 1 līdz 2 reizes dienā. Dolobene gels nav jāierīvē, maigi uzklājiet to un tad viegli izlīdziniet pa visu bojājuma vietu. Nelietot iekšķīgi.Lietošana zem pārsēja: virs uzziesta gela nedrīkst likt gaisu necaurlaidīgu pārsēju. Lietojot gaisu caurlaidīgu pārsēju (tādu, kas laiž cauri gaisu), uzziediet plānu, apmēram 1 mm biezu kārtiņu un pirms pārsēja uzlikšanas ļaujiet tai pilnībā iesūkties ādā.Lietojiet devas, kas norādītas šai lietošanas instrukcijā, vai kā norādījis ārsts. Ja Jums šķiet, ka Dolobene iedarbība ir par vāju vai par stipru, jautājiet ārstam vai farmaceitam.Bērniem un pusaudžiem nevajadzētu lietot Dolobene gelu, jo nav pietiekamas pieredzes par tā lietošanu šajās vecuma grupās.
ražotājs

Mepha Baltic Ltd., Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 224 reizes