Doppelherz Activ Calcium 700 + Vitamīns D3, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Doppelherz Activ Calcium 700 + Vitamīns D3, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Doppelherz Activ Calcium 700 + Vitamīns D3, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Doppelherz Activ Calcium 700 + Vitamīns D3, 30 tabletes

Zīmols: Doppelherz

Drīz būs

Doppelherz Activ Calcium 700 + Vitamīns D3.Uztura bagātinātājs ar 700 mg kalcija, 5 μg D vitamīna un 80 μg K vitamīna. Atbalsts veseliem un stipriem kauliem.Kalcijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai un palīdz uzturēt zobu veselību. Kalcijs palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību un normālu asinsreci.D vitamīns veicina kalcija normālu uzsūkšanos, D vitamīns ...

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Doppelherz Activ Calcium 700 + Vitamīns D3.Uztura bagātinātājs ar 700 mg kalcija, 5 μg D vitamīna un 80 μg K vitamīna. Atbalsts veseliem un stipriem kauliem.Kalcijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai un palīdz uzturēt zobu veselību. Kalcijs palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību un normālu asinsreci.D vitamīns veicina kalcija normālu uzsūkšanos, D vitamīns un K vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību.Kaulaudi nepārtraukti atjaunojas, taču kalcijs organismā neveidojas, tas pietiekamā daudzumā un regulāri ir jāuzņem ar uzturu.Palielināta nepieciešamība pēc kalcija ir īpaši augšanas periodā; grūtniecības un krūts barošanas laikā; sievietēm menopauzē un pēc tās; cilvēkiem pēc 45 gadu vecuma.D vitamīns organismā var veidoties tad, ja āda regulāri tiek pakļauta saules gaismas iedarbībai, taču mūsu platuma grādos organisma paša sintezētā D vitamīna daudzums bieži ir nepietiekams.Jāpievērš uzmanība pietiekamai šo vitamīnu uzņemšanai ar uzturu.
sastāvs
Kalcija karbonāts, maltodekstrīns, apjoma palielinātājs mikrokristāliskā celuloze, glazētājviela hidroksipropilmetilceluloze, pretsalipes vielas- taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīds; apjoma palielinātājs šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls, pretsalipes vielas- taukskābes un talks; krāsviela titāna dioksīds, fitomenadions, holekalciferols.Nesatur laktozi un lipekli (glutēnu).
lietošana
Lietot 1 tableti dienā maltītes laikā, nesakožot un uzdzerot pietiekami daudz šķidruma. Nepieciešamības gadījumā tabletes var arī sadalīt uz pusēm.Nav piemērots bērniem līdz 12 gadu vecumam.
ražotājs

Quesser Pfarma, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 88 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi