Dr.Leopolds Amicos ādas dezinfekcijas līdzeklis, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

1 Atsauksmes

Dr.Leopolds Amicos ādas dezinfekcijas līdzeklis, 50 ml

Zīmols: Amicos

7,02€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ādas dezinfekcijas līdzeklis, kas iznīcina sēnītes un baktērijasAerosola iepakojumā vienkāršai un ātrai lietošanai! Iedarbība: Ādas dezinfekcijas līdzeklis ar pretsēnīšu un baktericīdu iedarbību. Sastāvā ietilpstošais glicerīns, mentols, spirts, attīrīts ūdens, borskābe, priežu eļļa, kumelīšu un struteņu ekstrakti mīkstina, atvēsina ādu, samazina sviedru izdalīšanos un novērš nepatīkamu aromātu. Ieteicams: pēdu infekcijas profilaksei ...

Par produktu

Ādas dezinfekcijas līdzeklis, kas iznīcina sēnītes un baktērijasAerosola iepakojumā vienkāršai un ātrai lietošanai! Iedarbība: Ādas dezinfekcijas līdzeklis ar pretsēnīšu un baktericīdu iedarbību. Sastāvā ietilpstošais glicerīns, mentols, spirts, attīrīts ūdens, borskābe, priežu eļļa, kumelīšu un struteņu ekstrakti mīkstina, atvēsina ādu, samazina sviedru izdalīšanos un novērš nepatīkamu aromātu. Ieteicams: pēdu infekcijas profilaksei, ja pastiprināti svīst, mitro un smako pēdas, vai ilgstoši jāuzturas gaisu necaurlaidīgos apavos; pēc publisko baseinu, dušu, saunu, sporta kompleksu, viesnīcu apmeklējuma, kā arī pirms lietojat nomātus apavus boulingā, slidotavā, kalnu kūrortā u. c. ; pirkststarpu plīsumiem; nagu infekcijas profilaksei uzsmidziniet uz nagiem pirms un pēc to apgriešanas, manikīra vai pedikīra; ķermeņa higiēnai - ādas kroku infekcijas profilaksei cirkšņos, zem krūtīm, uz vēdera un citās ķermeņa daļās; sēnīšu un bakteriālas izcelsmes izraisītu problēmu mazināšanai galvas matainā daļā; apavu higiēnai un dezodorēšanai- vakaros iesmidzināt apavos un ļaut izžūt. Priekšrocības: izturīgs alumīnija iepakojums, piemērots ceļojumiem, papildus aukstuma efekts.
lietošana
Pirms lietošanas sakratīt. 2-3 reizes dienā uzsmidzināt uz ādas vai nagiem un ļaut nožūt. Dezinfekcijas efekts iestājas produkta nožūšanas laikā. Pirms AMICOS uzsmidzināšanas uz nagiem ieteicams nogriezt naga bojāto daļu.Nelietot: tiešā acu tuvumā, grūtniecēm, barojošām mātēm, un bērniem līdz 3 gadu vecumam; ja alerģija uz kādu no produkta sastāvdaļām. Alerģiskiem cilvēkiem, lietojot produktu jāievēro piesardzība.Viegli uzliesmojošsSargāt no bērniem. Sargāt no uguns – nesmēķēt. Ja radušās nevēlamas reakcijas, noskalot ar lielu ūdens daudzumu un nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību, uzrādot iepakojumu vai tā marķējumu. 
ražotājs

SIA Leopolds, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 77 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Anete Viļumsone

06.08.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5