Dr.Leopolds Comsi aerosols, 20 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Dr.Leopolds Comsi aerosols, 20 ml

4,37€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dr. Leopolds Comsi aerosols, 20 ml Aerosols pirmajai palīdzībai dažādas izcelsmes ādas bojājumu, apdegumu, izsitumu mazināšanai un novēršanai, zobu sāpju un smaganu jutīguma mazināšanai. Glabājiet COMSI viegli pieejamā vietā un ņemiet to līdz. Nekavējoša COMSI lietošana sniegs visaugstāko efektivitāti un labāko rezultātu. COMSI -viemēr pa rokai! Aerosola iepakojums ātrai un ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Dr. Leopolds Comsi aerosols, 20 ml Aerosols pirmajai palīdzībai dažādas izcelsmes ādas bojājumu, apdegumu, izsitumu mazināšanai un novēršanai, zobu sāpju un smaganu jutīguma mazināšanai. Glabājiet COMSI viegli pieejamā vietā un ņemiet to līdz. Nekavējoša COMSI lietošana sniegs visaugstāko efektivitāti un labāko rezultātu. COMSI -viemēr pa rokai! Aerosola iepakojums ātrai un vienkāršai lietošanai. Tūlītēja četri vienā iedarbība. Ādas dezinfekcijas līdzeklis ar tūlītēju antibakteriālu un pretvīrusu iedarbību. Sastāvā ietilpstošais propoliss, spirts, glicerīns, mentols: dezinficē, atvēsina, mazina apsārtumu mazina jutīgumu un niezi, mīkstina, veicina dzīšanu. Ieteicams: infekcijas profilaksei, ierobežošanai un ādas nomierināšanai pie virspusējām sīktraumām (noberzumiem, iegriezumiem, skrāpējumiem, ienadžu plīsumiem, skūšanās, vaksācijas u. c. ); nekavējoties pēc pārmērīgas sauļošanās (lai neveidojas saules apdegums); nekavējoties pēc ādas saskares ar karstumu (gludeklis, plīts, ugunskurs, grils u. c. ). Ja iespējams, skarto vietu uzreiz turēt aukstā, tekošā ūdenī >10 min. pēc tam uzpūst aerosolu COMSI. Ja, ūdens nav pieejams uzreiz uzpūst COMSI, atkārtoti uzpūst pēc nepieciešamības; kukaiņu (odu, dunduru, mušiņu, bišu, lapseņu, skudru u. c. ) un augu (nātres) kodumu niezes mazināšanai; infekcijas ierobežošnai, ja nelielas apsārtušas ādas pūtītes, inficētas brūces (ieaudzis nags, izgulējumi, u. c. ); infekcijas profilaksei pirms un pēc virspusēju svešķermeņu izvilkšanas (skabargas , brūču diegu izņemšanas u. c. ); vīrusu izraisītu ādas bojājumu profilaksei un ierobežošanai; mutes gļotādas un lūpu(aukstumpumpu) bojājumu profilaksei un ierobežošanai no 12 gadu vecuma (uzpilina vai īslaicīgi pieliek ar COMSI piesūcinātu vates tamponu); jutīgu smaganu un zobu sūdzību mazināšanai no 12 gadu vecuma (uzpilina vai īslaicīgi pieliek ar COMSI piesūcinātu vates tamponu).

sastāvs

Propoliss, spirts, attīrīts ūdens, glicerīns, mentols, benzokaīns, ēteriskās eļļas. 

lietošana
Tikai ārīgi! Pirms lietošanas sakratīt. Pēc nepieciešamības vai 2-4 reizes dienā uzsmidzināt uz problemātiskās vietas un ļaut nožūt. Censties apstrādāto vietu nepakļaut tiešu saules staru iedarbībai.Nelietot:tiešā acu tuvumā, grūtniecēm, barojošām mātēm, un bērniem līdz 1 gada vecumam, mutes dobumā bērniem līdz 12 gadu vecumam; ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām. Alerģiskiem cilvēkiem, lietojot produktu jāievēro piesardzība.Viegli uzliesmojošsSargāt no bērniem. Sargāt no uguns – nesmēķēt. Ja radušās nevēlamas reakcijas, noskalot ar lielu ūdens daudzumu un nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību, uzrādiett iepakojumu vai tā marķējumu. 
ražotājs

SIA Dr.Leopolds, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 53 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi