Dr.Leopolds Kerelast 30+, gels sabiezētai ādai, nagiem, 40 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Dr.Leopolds Kerelast 30+, gels sabiezētai ādai, nagiem, 40 g

8,44€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dr. Leopolds Kerelast 30+ gels sabiezētai ādai, nagiem, 40 g. Dziļi mīkstina, mitrina sausu, sabiezējušu ādu un nagus. Regulāri lietojot veicina sabiezējušas, cietās ādas nolobīšanos, āda kļūst elastīga un samtaini mīksta. Veicina sabiezēto nagu lieko keratīna masu atdalīšanos, atvieglo nagu aprūpi. Ieteicams šādos gadījumos: pēdu un plaukstu ādas sabiezējumi, sacietējumi ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Dr. Leopolds Kerelast 30+ gels sabiezētai ādai, nagiem, 40 g. Dziļi mīkstina, mitrina sausu, sabiezējušu ādu un nagus. Regulāri lietojot veicina sabiezējušas, cietās ādas nolobīšanos, āda kļūst elastīga un samtaini mīksta. Veicina sabiezēto nagu lieko keratīna masu atdalīšanos, atvieglo nagu aprūpi. Ieteicams šādos gadījumos: pēdu un plaukstu ādas sabiezējumi, sacietējumi, neelastīgas ādas rezultātā radušies pirkstgalu un papēžu plīsumi, sabiezēti, drūpoši nagi.
sastāvs
Urea(urīnviela) 30%, struteņu un kumelīšu ekstrakts, spirts, pienskābe, priežu eļļa, E vitamīns, , glicerīns, attīrīts ūdens, ksantāna sveķi.
lietošana
Ārīgi, tikai uz sabiezētas ādas un nagiem! Pēc nepieciešamības vai regulāri 1-3 reizes dienā plānā kārtā uzklāt (viegli iemasēt) uz ādas problemātiskām vietām. Ļaut gelam iesūkties >5 minūtes. Pēc KERELAST 30+ gela uzklāšanas ar ūdeni un ziepēm rūpīgi nomazgājiet lieko gelu no rokām. Lai veicinātu ādas sabiezējumu un bojāto nagu keratīna masas atdalīšanos un pastiprinātu gela iedarbību, ieteicams, katru otro vakaru problemātisko vietu mērcēt siltā ūdenī 5-10 minūtes.Nelietot:uz sejas, acu tuvumā, uz iekaisušas ādas, uz erozīvas virsmas, uz gļotādām, grūtniecības un zīdīšanas laikā, bērniem līdz 3 gadu vecumam. ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām.Ja radušās nevēlamas reakcijas KERELAST 30+ gela lietošana jāpārtrauc, noskalojiet gelu  ar lielu ūdens daudzumu un ziepēm; ja nav uzlabojuma, nekavējoties meklējiet medicīnisku palīdzību, uzrādiet iepakojumu! 
ražotājs

SIA Dr.Leopolds, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 102 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi