Dr.Tereško tēja Imunitātes stiprināšanai, 85 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško tēja Imunitātes stiprināšanai, 85 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško tēja Imunitātes stiprināšanai, 85 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Dr.Tereško tēja Imunitātes stiprināšanai, 85 g

3,41€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dr. Tereško tēja Imunitātes stiprināšanai, 85 g. Salvija kavē arī vīrusu vairošanos, kas ir ļoti būtiski saslimšanas gadījumā. Liepu ziedi, avenes lapas un vīgriezes ziedi veicina svīšanu, normalizē temperatūru. Islandes ķērpis, kavē nevēlamo baktēriju augšanu un vairošanos. Kopumā veselības tēja IMUNITĀTES STIPRINĀŠANAI paaugstina organisma aizsardzības spējas, mazina risku saaukstēties un ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Dr. Tereško tēja Imunitātes stiprināšanai, 85 g. Salvija kavē arī vīrusu vairošanos, kas ir ļoti būtiski saslimšanas gadījumā. Liepu ziedi, avenes lapas un vīgriezes ziedi veicina svīšanu, normalizē temperatūru. Islandes ķērpis, kavē nevēlamo baktēriju augšanu un vairošanos. Kopumā veselības tēja IMUNITĀTES STIPRINĀŠANAI paaugstina organisma aizsardzības spējas, mazina risku saaukstēties un zaudēt darba spējas, kā arī paātrina atveseļošanos saaukstēšanās un gripas gadījumā.
sastāvs
Veselības tējā ir iekļauti augi, kas vēsturiski ir lietoti tautas medicīnā kā organisma aizsardzības spēju veicinātāji. Tādi augi ir ehināceja, salvija,ugunspuķe un piparmētra. 
lietošana
2 ēdamkaroti tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens, vāra 1-2 minūtes, pēc 15-20 minūtēm nokāš un nolej, lieto pa 1 glāzei 3 reizes dienā pirms ēšanas. 
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 113 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi