Dr.Tereško tēja Organisma attīrīšanai, 60 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Dr.Tereško tēja Organisma attīrīšanai, 60 g

3,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dr. Tereško tēja Organisma attīrīšanai, 60 g. Veselības tējas ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI sastāvā ir augi ar ļoti bagātu saturu un vispusīgu darbību, tomēr katrs no tiem tautas praksē tiek lietots, lai salīdzinoši vairāk veicinātu kāda konkrēta orgāna attīrošo darbību: kumelītes ziedi stimulē zarnu darbību, novērš gāzu uzkrāšanos un aizcietējumus asinszāles lakstu ...

Par produktu

Dr. Tereško tēja Organisma attīrīšanai, 60 g. Veselības tējas ORGANISMA ATTĪRĪŠANAI sastāvā ir augi ar ļoti bagātu saturu un vispusīgu darbību, tomēr katrs no tiem tautas praksē tiek lietots, lai salīdzinoši vairāk veicinātu kāda konkrēta orgāna attīrošo darbību: kumelītes ziedi stimulē zarnu darbību, novērš gāzu uzkrāšanos un aizcietējumus asinszāles lakstu ietekmē intensīvāk darbojas āda, izdalās vairāk sviedri, cilvēks intensīvāk elpo kaķpēdiņas ziedi uzlabo aknu darbību, to ietekmē veidojas vairāk žults zemenes lapas stimulē liesas darbību, kurā notiek asiņu attīrīšana bērza lapas stimulē nieru darbību gārsas laksti attīra no sāļiem locītavas un samazina skābi visā organismā. Šo tēju ieteicams lietot jebkuram cilvēkam kā garšīgu, aromātisku un veselīgu rīta dzērienu labai pašsajūtai un veselībai.
sastāvs
1 ēdamkarote tējas satur: kumelītes ziedi 0,42 g, gārsas laksti 0,33 g, avenes lapas 0,33 g, bērza lapas 0,31 g, kaķpēsiņas ziedi 0,21 g, asinszāles laksti 0,06 g.Iepakojumā ietilpst 36 ēdamkarotes.
lietošana
Ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm vērdoša ūdens, tur termosā 8 stundas, nokāš. Lieto kā atspirdzinošu dzērienu, kad gribas padzerties. 
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 176 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi