Dr.Tereško tēja sirds spēkam, 63 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško tēja sirds spēkam, 63 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško tēja sirds spēkam, 63 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5

1 Atsauksmes

Dr.Tereško tēja sirds spēkam, 63 g

3,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ārstniecības augu tējas maisījumā Veselības tēja SIRDS SPĒKAM ietilpst asinszāle, ko tautas medicīnā lieto kā asinis attīrošu līdzekli, asinsspiediena normalizēšanai, brūču un ievainojumu ātrākai sadziedēšanai, garastāvokļa uzlabošanai; baltdadzis pastiprina sirds muskuļa saraušanās spēku un mazina aizdusu; mātere jau kopš 15. gadsimta zināma kā līdzeklis, kas uzlabo sirdsdarbību, šim augam piemīt ...

Par produktu

Ārstniecības augu tējas maisījumā Veselības tēja SIRDS SPĒKAM ietilpst asinszāle, ko tautas medicīnā lieto kā asinis attīrošu līdzekli, asinsspiediena normalizēšanai, brūču un ievainojumu ātrākai sadziedēšanai, garastāvokļa uzlabošanai; baltdadzis pastiprina sirds muskuļa saraušanās spēku un mazina aizdusu; mātere jau kopš 15. gadsimta zināma kā līdzeklis, kas uzlabo sirdsdarbību, šim augam piemīt arī nomierinošas īpašības, tā iespaidā paplašinās sirds asinsvadi un palēninās sirdsdarbība. Griķu laksti ar ziediem satur C un PP vitamīnus, tiem ir liela loma asinsvadu sieniņas elastības un izturības nodrošināšanā, kas mazina infarkta vai insulta draudus; vīgriezes ziedi samazina tūsku un lieka šķidruma daudzumu vēdera dobumā (ascītu), ja tāds veidojas, vienlaicīgi vīgriezes ziedu iespaidā paplašinās sirds vainagartērijas un samazinās asinsspiediens; arnikai piemīt tonizējošas īpašības, tā uzlabo sirds apgādi ar asinīm un palielina sirds muskuļa saraušanās spēku. Kopumā Veselības tēja SIRDS SPĒKAM mazina sirds mazspējas parādības un uzlabo arī vispārējo veselības stāvokli.
sastāvs
Vīgriezes ziedi, baltdadža laksti, citron-melisas laksti, māteres laksti, griķa ziedi, piparmētras lapas, asinszāles laksti. 
lietošana
Pagatavošana un lietošana: ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens, vāra 2-3 minūtes, pēc 15-20 minūtēm nokāš, lieto pa 1 glāzei 3 reizes dienā neatkarīgi no ēšanas.
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 71 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Inta Šperlinga

07.07.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5