Dr.Tereško veselības tēja Locītavām, 65 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško veselības tēja Locītavām, 65 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško veselības tēja Locītavām, 65 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Dr.Tereško veselības tēja Locītavām, 65 g

3,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Gārsas laksti ir svarīga Veselības tējas LOCĪTAVĀM sastāvdaļa. Šinī tējā ir iekļauti arī augi, kas labvēlīgi ietekmē gremošanu. Tādi šinī tējā ir nātres lapas, amoliņa laksti, savukārt, tīruma kosas laksti, bērza lapas, paegļa augļi stimulē nieru darbību un izvada no organisma liekos sāļus. Pēc austrumu medicīnas koncepcijas, locītavu slimības ir ...

Par produktu

Gārsas laksti ir svarīga Veselības tējas LOCĪTAVĀM sastāvdaļa. Šinī tējā ir iekļauti arī augi, kas labvēlīgi ietekmē gremošanu. Tādi šinī tējā ir nātres lapas, amoliņa laksti, savukārt, tīruma kosas laksti, bērza lapas, paegļa augļi stimulē nieru darbību un izvada no organisma liekos sāļus. Pēc austrumu medicīnas koncepcijas, locītavu slimības ir saistītas ar nieru funkciju. Veselības tējā LOCĪTAVĀM ir redzama arī kārkla miza, kas satur salicilātus un tāpēc efektīgi samazina locītavu sāpes un iekaisumu, bet atšķirībā no aspirīna neizraisa kuņģa gļotādas iekaisumu. Kliņģerītes ziedi un vārnaskājas laksti sekmē atjaunošanās procesus gan tieši locītavu skrimšļos, gan visā organismā.
sastāvs
1 ēdamkarote satur: Nātres laksti – 0.39 g, Karkla miza – 0.39 g, Vārnaskājas laksti – 0.20 g, Bērza lapas – 0.20 g, Kliņģerītes ziedi – 0.10 g, Paegļa ogas – 0.10 g, Tīruma kosas laksti – 0.09 g, Dzeltena amoliņa laksti – 0.08 g. 
lietošana
Ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej 4 glāzēm ūdens, vāra 4-5 min, ļauj ievilkties 15-20 min, nokāš. Lieto pa 1 glāzei 3 reizes dienā pēc ēšanas. 
ražotājs

Latvijā: pēc ārsta fitoterapeita dr. Artūra Tereško priekšraksta

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 88 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi