Dr.Tereško Veselības tēja Tonuss, 85 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško Veselības tēja Tonuss, 85 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško Veselības tēja Tonuss, 85 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Dr.Tereško Veselības tēja Tonuss, 85 g

4,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Satur augus, kuriem ir stimulējošas, omu uzlabojošas un depresiju mazinošas īpašības. Mūsu straujajā laikmetā cilvēki nogurst no milzīgās informācijas plūsmas, pārmērīgās fiziskās un garīgās slodzes, zaudē optimismu un dzīvesprieku. Taču daba pati ir parūpējusies par tās daļu - cilvēku un piedāvā tam nepieciešamos augus, kas palīdz uzturēt organismu labā fiziskā ...

Par produktu

Satur augus, kuriem ir stimulējošas, omu uzlabojošas un depresiju mazinošas īpašības. Mūsu straujajā laikmetā cilvēki nogurst no milzīgās informācijas plūsmas, pārmērīgās fiziskās un garīgās slodzes, zaudē optimismu un dzīvesprieku. Taču daba pati ir parūpējusies par tās daļu - cilvēku un piedāvā tam nepieciešamos augus, kas palīdz uzturēt organismu labā fiziskā un garīgā formā. Veselības tējas Tonuss sastāvā iekļauti augi, kuri uzlabo garastāvokli un darbojas kā antidepresanti (asinszāle, kalmes sakne), augi, kuru ietekmē aktivizējas iekšējo orgānu darbība un nostiprinās nervu sistēma (melisa, gurķumētra). Tējas sastāvā ir redzamas arī auzu skaras, kuras ievāktas ziedēšanas stadijā, un naudulis - šie augi samazina noguruma sajūtu un ir arī lielisks vitamīnu avots nogurušajam organismam. Kopumā Veselības tēja Tonuss ne tikai tonizē organismu un normalizē garastāvokli, bet arī aktivizē organisma iekšējās rezerves un paaugstina organisma spējas pielāgoties nelabvēlīgiem vides apstākļiem.
sastāvs
Baltdadža laksti, zvērenes laksti, sējas auzas skaras, nauduļa laksti, citron-melisas laksti, kalmes saknes, asinszāles laksti. 
lietošana
Ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens, pēc 15-20 minūtēm nokāš, lieto pa 1 glāzei 2 reizes dienā pirms ēšanas. Glabāt tumšā, sausā vietā! 
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 57 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi