Duphalac mikstūra, 500 ml | internetaptieka.lv
Duphalac mikstūra, 500 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Duphalac mikstūra, 500 ml

Zīmols: Duphalac

12,01€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Duphalac mikstūra, 500 ml Duphalac satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas. Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi), lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram: ja Jums ir hemoroīdi; ja Jums ir veiktas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Duphalac mikstūra, 500 ml Duphalac satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas. Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi), lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram: ja Jums ir hemoroīdi; ja Jums ir veiktas ķirurģiskas operācijas taisnajā vai resnajā zarnā. Duphalac lieto, lai ārstētu aknu encefalopātiju (aknu slimība, kas izraisa apjukumu, trīci, samazinātu apziņas līmeni, tai skaitā komu).

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir laktuloze.Viena paciņa Duphalac šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 15 ml, kas ir ekvivalenti 10 g laktulozes.Viens ml Duphalac šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 667 mg laktulozes.Duphalac nesatur citas palīgvielas. Taču nelielā daudzumā tas var saturēt citus cukurus, piemēram, laktozi, galaktozi, epilaktozi un fruktozi. 

lietošana
Lietojiet devu katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Norijiet nekavējoties. Neturiet mutē. Jūs varat lietot Duphalac šķīdumu iekšķīgai lietošanai neatšķaidītā veidā vai atšķaidītu kādā šķīdumā. Ja lietojat Duphalac, kas ir pudelēs, izmantojiet pievienoto mērglāzi. Ja lietojat Duphalac, kas ir paciņās pa 15 ml, noplēsiet paciņas augšējo stūri un nekavējoties izlietojiet saturu.Pieaugušie un pusaudži 15 - 45 ml, atbilst 1 - 3 paciņām.Bērni (7 - 14 gadi) 15 ml, atbilst 1 paciņai.Bērni (1 - 6 gadi) 5 - 10 ml.Zīdaiņi līdz 1 gadam līdz 5 ml. 
ražotājs

Abbott Biologicals B.V., Nīderlande

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 100 reizes