Elevit Pronatal grūtnieču vitamīni, 30 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Elevit Pronatal grūtnieču vitamīni, 30 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Elevit Pronatal grūtnieču vitamīni, 30 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Elevit Pronatal grūtnieču vitamīni, 30 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Elevit Pronatal grūtnieču vitamīni, 30 apvalkotās tabletes

Zīmols: Elevit

11,49€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Elevit® Pronatal ir multivitamīnu, minerālvielu un mikroelementu līdzeklis, kas paredzēts sievietēm. Elevit® Pronatal lieto, lai novērstu vai koriģētu veselības traucējumus, kas saistīti ar vitamīnu un minerālvielu nesabalansētību vai nepietiekamību uzturā grūtniecības un krūts barošanas laikā. Folskābe palīdz bērna iedzimto pataloģiju profilaksē.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Elevit® Pronatal apvalkotās tabletes, 12 vitamīni un 7 minerālvielas un mikroelementi.
Elevit® Pronatal ir multivitamīnu, minerālvielu un mikroelementu līdzeklis, ko lieto, lai novērstu vai koriģētu veselības traucējumus, kas saistīti ar vitamīnu un minerālvielu nesabalansētību vai nepietiekamību uzturā grūtniecības un krūts barošanas laikā.
Vitamīni, minerālvielas un mikroelementi ir nozīmīgas barības vielas, ko organisms ražot nespēj un tādēļ var saņemt tikai ar uzturu. Turklāt tās ir būtiski nepieciešamas ikdienas funkcijām (piemēram, elpošanai, gremošanas darbībai, enerģijas apgādei, reprodukcijas spējām, augšanai), tai laikā, kad vienlaicīgi veidojas daudzu audu un orgānu sastāvdaļas.
Grūtniecēm un sievietēm, kuras baro bērnu ar krūti, salīdzinot ar pārējām sievietēm, nepieciešams daudz vairāk vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu, jo tām ar nepieciešamajām vielām ir jāapgādā ne tikai savs, bet arī bērna organisms.
Ja grūtniece vai sieviete, kura baro bērnu ar krūti, ievēro sabalansētu diētu, nesmēķē un nelieto alkoholiskus dzērienus, parasti saņemtais vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu daudzums ir pietiekams, tomēr grūtniecības un/vai krūts barošanas laikā var attīstīties minēto vielu deficīta stāvokļi. Bieža vemšana, kas raksturīga grūtniecības sākumam, var izraisīt neaizstājamo barības vielu trūkumu.
Barības vielu trūkuma sekas var ietvert anēmiju un noguruma sajūtu mātei, kā arī aizkavētu augšanu un izmaiņas ādā un gļotādā auglim.
Elevit® Pronatal satur nepieciešamās neaizstājamās barības vielas grūtniecības un krūts barošanas laikā. Rezultātā mātei un auglim tiek nodrošināta barības vielu trūkuma profilakse. Folskābe palīdz bērna iedzimto pataloģiju profilaksē.

sastāvs

Aktīvās vielas: 12 vitamīni: Vitamīns A, Vitamīns B1, Vitamīns B2, Vitamīns B6 , Vitamīns B12,  Vitamīns C,  Vitamīns D3,  Vitamīns E ,  Kalcija pantotenāts,  Biotīns,  Folskābe,  Nikotīnamīds,7 minerālvielas un mikroelementi:Dzelzs, Kalcijs, Varš, Magnijs, Mangāns, Fosfors, Cinks.

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts, farmaceits vai medmāsa Jums teicis(-kusi). Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam, farmaceitam vai medmāsai.
Ieteicamā deva ir viena tablete dienā nesasmalcinātā veidā, uzdzerot glāzi ūdens (0,25 l), vēlams kopā ar ēdienu.
Ja no rīta ir slikta dūša, lietojiet tableti pusdienlaikā vai vakarā.
Dalījuma līnija paredzēta tikai tabletes sadalīšanai, lai atvieglotu tās norīšanu.
ražotājs

Rottendorf Pharma GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 127 reizes