ELGON Imagea Phytoelisir izsmidzināms kondicionieris, 150 ml
Zīmols:
ElgonPreci pēdējās 7 dienās skatījās 84 reizes
22,99€
Ir noliktavā
Atlikuši tikai 15
Preci pēdējās 7 dienās skatījās 84 reizes
Ātra bezmaksas piegāde
Bezmaksas piegāde Latvijā pasūtījumiem virs 9,99 €. Lasīt vairāk
Express piegāde
Piegāde Rīgā dažu stundu laikā
Piegāde visā Baltijā
Ātri un droši
Pasūtījuma saņemšana aptiekā 3h laikā
Saņem SMS un dodies pakaļ pasūtījumam
100% Droši maksājumi!
 
                             
                    Nenomazgājams, izsmidzināms, vieglas tekstūras kondicionieris ar Kalahari melones eļļu. Paredzēts tiem, kas vēlas dabisku, bet profesionālu matu kopšanu. Dabīgs kondicionieris ātri un dziļi iesūcas matos, tos kondicionē, piešķir tiem lielisku spīdumu, tam piemīt antistatisks efekts un tas neļauj matiem izžūt. Pārklāj matus ar aizsargājošu neredzamu plēvi, kas intensīvi mitrina un uztur matos pienācīgu mitruma līmeni. Piemērota visiem matu tipiem. Piemērots vegāniem. Bez silikoniem, SLS, SLES, PEG, vazelīna (petrolatuma), mākslīgām krāsvielām, sāļiem. Dermatoloģiski pārbaudīts.
Ražotājs
Pidielle S.p.A, Italia
Brīdinājums: ja nokļūst acīs - nekavējoties skalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Izmantojiet produktu tikai rekomendējamā veidā.
Kalahari melones eļļa - tai ir mitrinošas, reģenerējošas un atjaunojošas īpašības. Eļļa satur augstu neaizstājamo taukskābju (īpaši linolskābes) koncentrāciju. Miežu proteīns - pārklāj matus ar aizsargājošu neredzamu plēvi, kas intensīvi mitrina un uztur matos pienācīgu mitruma līmeni. Granātābolu ekstrakts ir Bagāts ar barības vielām, tādām kā C vitamīnu, folijskābi, polifenoliem, kas aizsargā matu krāsu no izbalēšanas. Alveja (aloe vera) – intensīvi mitrina, mīkstina, piešķir maigumu un spīdumu.
Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi
Nav konts? Izveidot kontu
 
                         
                         
                         
                         
                        