Emox 10% gels, 55 g | internetaptieka.lv
Emox 10% gels, 55 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Emox 10% gels, 55 g

Zīmols: Emox

7,27€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Zāles satur aktīvo vielu naproksēnu, kas ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NPL). EMOX gela formā viegli uzsūcas, un aktīvā viela naproksēns izplatās dziļākajos audos, sasniedzotiekaisuma perēkli, kur tas iedarbojas kā sāpes mazinošs un pretiekaisuma līdzeklis. Rezultātā mazinās sāpesun pietūkums, un tiek mazināti fiziskie traucējumi. EMOX uz ādas rada patīkamu vēsuma sajūtu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

Par produktu

Zāles satur aktīvo vielu naproksēnu, kas ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NPL). EMOX gela formā viegli uzsūcas, un aktīvā viela naproksēns izplatās dziļākajos audos, sasniedzotiekaisuma perēkli, kur tas iedarbojas kā sāpes mazinošs un pretiekaisuma līdzeklis. Rezultātā mazinās sāpesun pietūkums, un tiek mazināti fiziskie traucējumi. EMOX uz ādas rada patīkamu vēsuma sajūtu un nesmērēapģērbu. Emox lieto pie sekojošām slimībām: muskuļu un locītavu sāpes pēc traumām (zilumi, izmežģījumi, sastiepumi u. tml. ); sāpēm locītavu deģeneratīvu izmaiņu rezultātā.
lietošana
Lietojiet EMOX precīzi saskaņā ar ārsta norādījumiem. Jebkuru neskaidrību gadījumā vaicājiet savam ārstam vai farmaceitam.Ja nav ieteikts citādi, zāles ir jālieto sekojoši: izspiediet zāles uz sausas un tīras ādas, daudzums atkarīgs no bojājuma lieluma (parastā doza ir apmēram 4 cm gela), ieziediet sāpīgās vietas un saudzīgi iemasējiet, līdz pilnībā iesūcas.Zāles jālieto 4 līdz 5 reizes dienā, parasti ik pēc dažām stundām. Zāles nevajadzētu lietot ilgāk nekā vairākas nedēļas (visbiežāk līdz 4 nedēļām). Jums jāgriežas pie ārsta, ja sāpes un pietūkums palielinās vai pēc 7 dienām stāvoklis neuzlabojas. Lietošanas vietas nevajadzētu apsegt ar apsējiem, piem., pārsējiem vai plāksteriem. Izvairieties no zāļu saskares ar acīm un gļotādām. Ja zāles nokļūst acīs vai uz gļotādām, nekavējoties noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc lietošanas rūpīgi nomazgājiet savas rokas ar ziepēm. Ādas apsārtumu, kairinājuma vai izsitumu gadījumā lietošana ir jāpārtrauc, līdz šie simptomi pāriet, ja Jūsu simptomi nepazūd, lūdzam griezties pie sava ārsta. Nelietojiet EMOX uz gļotādām vai iekšķīgi. Nejaušas norīšanas gadījumā nekavējoties sazinieties ar savu ārstu. Ja Jums ir kādi papildus jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam.
ražotājs

EMO-FARM Sp.z.o.o., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 155 reizes