Enterol 250mg pulveris, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Enterol 250mg pulveris, 20 paciņas

Zīmols: Enterol
10,67€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

ENTEROL 250 mg ir pretcaurejas līdzeklis, kuru lieto, lai novērstu vai īslaicīgi ārstētu dažādas etioloģijas akūtu caureju pieaugušajiem un bērniem.
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

ENTEROL 250 mg ir pretcaurejas līdzeklis, kuru lieto, lai novērstu vai īslaicīgi ārstētu dažādas etioloģijas akūtu caureju pieaugušajiem un bērniem, tādu kā: akūta infekcioza baktēriju vai vīrusu izraisīta caureja; antibiotiku terapijas izraisīta caureja un kolīts; papildus vankomicīna/metronidazola terapijai, lai novērstu Clostridium difficile izraisītas slimības recidīvu; kairinātu zarnu sindroms.Ja pēc 2 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvā viela ir Saccharomyces boulardii. Viena paciņa pulvera satur 250 mg Saccharomyces boulardii (liofilizētas Saccharomyces boulardii rauga šūnas). Citas sastāvdaļas ir laktozes monohidrāts, fruktoze, koloidālais bezūdens silīcija dioksīds, mākslīga augļu garšviela.

lietošana
1 - 2 paciņas 2 reizes dienā. Sīkāk par lietošanu skatīt lietošanas instrukcijā.
ražotājs

BIOCODEX, Francija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 55 reizes