Enterol pulveris 250 mg, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Enterol pulveris 250 mg, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Enterol pulveris 250 mg, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Enterol pulveris 250 mg, 10 paciņas

Zīmols: Enterol

7,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

ENTEROL 250 mg ir pretcaurejas līdzeklis, kuru lieto, lai novērstu vai īslaicīgi ārstētu dažādas etioloģijas akūtu caureju pieaugušajiem un bērniem, tādu kā:akūta infekcioza baktēriju vai vīrusu izraisīta caureja;antibiotiku terapijas izraisīta caureja un kolīts;papildus vankomicīna/metronidazola terapijai, lai novērstu Clostridium difficile izraisītasslimības recidīvu;kairinātu zarnu sindroms. Ja pēc 2 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 17. jūnijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

ENTEROL 250 mg ir pretcaurejas līdzeklis, kuru lieto, lai novērstu vai īslaicīgi ārstētu dažādas etioloģijas akūtu caureju pieaugušajiem un bērniem, tādu kā:akūta infekcioza baktēriju vai vīrusu izraisīta caureja;antibiotiku terapijas izraisīta caureja un kolīts;papildus vankomicīna/metronidazola terapijai, lai novērstu Clostridium difficile izraisītasslimības recidīvu;kairinātu zarnu sindroms. Ja pēc 2 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu. ENTEROL 250 mg cietās kapsulas ir piemērotas lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.
sastāvs
Aktīvā viela ir Saccharomyces boulardii CNCM I-745. Viena paciņa pulvera satur 250 mgSaccharomyces boulardii CNCM I-745 (liofilizētas Saccharomyces boulardii CNCM I-745 raugašūnas).
lietošana
Pulveris iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai jāieber glāzē ar ūdeni, pienu vai dzērienu, jāsamaisa un uzreiz jāizdzer. Pulveri var arī sajaukt ar ēdienu vai pievienot bērnu barojamās pudelītes saturam, kas nekavējoties jāizdzer/jāapēd.Lietošana bērniem:Aizrīšanās iespējamības dēļ, maziem bērniem vecumā līdz 6 gadiem kapsulu vietā jāizvēlas pulveris iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai.
ražotājs

BIOCODEX, Francija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 139 reizes