Epigen Intim aerosols, 60 ml | internetaptieka.lv
Epigen Intim aerosols, 60 ml | internetaptieka.lv
Epigen Intim aerosols, 60 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Epigen Intim aerosols, 60 ml

Zīmols: Epigen

19,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Epigen Intim aerosols, 60 ml. Aizsargā ādu un gļotādas no čūliņām un plaisāšanas. Epigen Intim aerosols llieto, lai izsargātos no dzimumorgānu čūliņām, plaisājumiem u. c. bojājumiem. Sievietēm sevišķi ieteicams lietot preparātu kritiskajās menstruāciju dienās, pēc dzimumkontaktiem, sporta nodarbībām, karstā laikā, kā arī kā papildus līdzekli ginekoloģisku problēmu risināšanā. Epigen aerosols ...

Par produktu

Epigen Intim aerosols, 60 ml. Aizsargā ādu un gļotādas no čūliņām un plaisāšanas. Epigen Intim aerosols llieto, lai izsargātos no dzimumorgānu čūliņām, plaisājumiem u. c. bojājumiem. Sievietēm sevišķi ieteicams lietot preparātu kritiskajās menstruāciju dienās, pēc dzimumkontaktiem, sporta nodarbībām, karstā laikā, kā arī kā papildus līdzekli ginekoloģisku problēmu risināšanā. Epigen aerosols ir maigs, neputojošs preparāts, kas dziļi attīra ādu, dezodorē, atsvaidzina un pasargā gļotādu no mazgāšanas līdzekļu kairinošās iedarbības.
sastāvs
Dabīgs produkts uz glicirizīnskābes (iegūst no lakricas saknes) bāzes. 
lietošana
Iespējams ilgstoši lietot kā profilaktisku un higiēnas līdzekli. Tieši pirms lietošanas vairākas reizes intensīvi uzspiest uzgalītim, līdz parādās preparāts. Epigen aerosols uzsmidzina bojātajai virsmai vairāku sekunžu laikā no 4-5 cm attāluma, nospiežot pulverizatora uzgalīti. Lietojot intravagināli, uzmaviņa pilnīgi jāievada vagīnā un guļus stāvoklī preparāts jāiesmidzina vairāku sekunžu laikā. Ieteicams lietot  6 reizes dienā. Lai novērstu problēmu, pilnīgi pietiek, ja preparātu lieto 5-10 dienas.  Pielietot tikai vertikālā stāvoklī. Lietošanas laikā  apstrādājamo vietu nav obligāti iepriekš jāapmazgā. 
ražotājs

Cheminova Internacional S.A.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 161 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi