Par produktu

Neaizvietojamās taukskābes ir lipīdi, ko cilvēka ķermenis pats neražo, tāpēc tās ir jāuzņem ar pārtiku. Tāpēc tās tiek apzīmētas kā neaizvietojamās.Zivju un naktssveces eļļas ir dabīgs omega-3 (EPS un DHS) un omega-6 (GLS) taukskābju avots. „EQUAZEN®“ ir izveidots tā, lai papildinātu ikdienas uzturu ar šīm taukskābēm. No dabas iegūts, ekspertu veidots.„EQUAZEN®“ ir uztura bagātinātājs ar īpašu dažādu augstas kvalitātes taukskābju kombināciju, kas veidots no atbildīgi iegūtas zivju eļļas un naktssveces eļļas. Zivju eļļa tiek ražota no ar ilgtspējīgām metodēm iegūtiem zivju resursiem- sardīnēm, anšoviem un skumbrijām, kas dabīgi satur lielu daudzumu omega-3 taukskābju. Sastāvā esošo zivju eļļu ir sertificējusi starptautiskā organizācija „Friend Of the Sea” (FOS), kas visā pasaulē aktīvi popularizē sertificētus, ar ilgtspējīgām metodēm iegūtus jūras produktus.Tā ir ražota Norvēģijā un pastāvīgi tiek nodrošināta tās augsta kvalitāte.Marķējumā ir attēlota kapsula tās patiesajos izmēros. „EQUAZEN®chews“ ir uztura bagātinātājs, kura īpašā omega-3 (EPS un DHS) un omega-6 (GLS) kombinācija nodrošina sabalansētu taukskābju uzņemšanu.
sastāvs
koncertrēta zivju eļļa (53 %), glicerīns (mitrumuzturētājs), želatīns (liellopu), naktssveces (Oenothera biennis L.)  eļļa  (13 %), ksilīts (saldinātājs), zemeņu aromatizētājs, celuloze (apjoma palielinātājs); kukurūzas ciete, D-alfa-tokoferols (E vitamīns), tokoferola ekstrakts (antioksidants).                                                                           2 kapsulas   6 kapsulas      satur:------------------------------------------------------------------------------------------------------------Koncentrētu zivju eļļu,                                          813 mg    2439 mgkas satur omega-3 taukskābes:                                             - eikozapentaēnskābi (EPS)                                   186 mg     558 mg- dokosaheksaēnskābi (DH                                    58 mg      174 mg-----------------------------------------------------------------------------------------------------------Naktssveces eļļu,                                                         200 mg     600 mgkas satur omega-6 taukskābi:                                             - gamma-linolēnskābi (GLS)                                    20 mg       60 mg Vitamīnu E                                                       3,6 mg α-TE (30%*)   11 mg α-TE (92%*)   *% no NRV-uzturvielu atsauces vērtībāmα-TE- tokoferola ekvivalentiNeto daudzums: 132 gNesatur cukurus, aspartāmu, saharīnu un mākslīgas krāsvielas un konservantus.Dokosaheksaēnskābe (DHS) palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi.Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot vismaz 250 mg DHS.
lietošana
Pirmo 3 mēnešu laikā ir ieteicams lietot 6 kapsulas dienā. Kopējo dienas devu var sadalīt 2 vai 3 reizes devās. Pēc tam lietot uzturošu devu – 2 kapsulas dienā.
ražotājs

Galenica Group: Vifor Pharma Nederland B.V./ Potters Ltd., Nīderlande / Apvienotā Karaliste

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 134 reizes

Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5
5
Balstoties uz 1 atsauksmēm

Ielogojies un atstāj atsauksmi

Silvija Lukša

06.12.2023
Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5 Rating 5