Escapelle 1.5mg, 1 tablete | internetaptieka.lv
Escapelle 1.5mg, 1 tablete | internetaptieka.lv
Escapelle 1.5mg, 1 tablete | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Escapelle 1.5mg, 1 tablete

Zīmols: Escapelle

17,39€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Escapelle 1. 5mg, 1 tablete. Escapelle ir avārijas kontracepcijas līdzeklis, ko var lietot 72 stundas (3 dienas) pēc neaizsargāta dzimumakta, vai, ja Jūsu parastā kontracepcijas metode izrādījusies neveiksmīga. Escapelle satur sintētisku hormoniem līdzīgu aktīvo vielu, ko sauc par levonorgestrelu. Ja tableti lieto 72 stundu (3 dienu) laikā pēc neaizsargātā dzimumakta ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Escapelle 1. 5mg, 1 tablete. Escapelle ir avārijas kontracepcijas līdzeklis, ko var lietot 72 stundas (3 dienas) pēc neaizsargāta dzimumakta, vai, ja Jūsu parastā kontracepcijas metode izrādījusies neveiksmīga. Escapelle satur sintētisku hormoniem līdzīgu aktīvo vielu, ko sauc par levonorgestrelu. Ja tableti lieto 72 stundu (3 dienu) laikā pēc neaizsargātā dzimumakta, tad tās novērš aptuveni 85% paredzēto grūtniecību. Tās nenovērsīs grūtniecības iestāšanos visos gadījumos, taču tablete ir efektīvāka tad, ja pēc neaizsargātā dzimumakta to lieto pēc iespējas ātrāk. Labāk to lietot 12 stundu laikā, nevis atlikt līdz trešajai dienai. Uzskata, ka Escapelle darbojas šādi: pārtrauc olšūnas atbrīvošanos no olnīcas; kavē spermatozoīdu spēju apaugļot jebkuru jau atbrīvotu olšūnu. Escapelle var tikai novērst grūtniecības iestāšanos, ja Jūs to lietojiet 72 stundu laikā pēc neaizsargāta dzimumakta. Tās nedarbojas, ja Jums jau ir grūtniecība. Ja pēc Escapelle lietošanas Jums ir bijis neaizsargāts dzimumakts, tas nepasargās Jūs no grūtniecības iestāšanās. Escapelle nav indicēts lietošanai pirms pirmās menstruālās asiņošanas (menarche).
sastāvs
Aktīvās vielas: Levonorgestrels (sintētiska, lutenizējošam hormonam līdzīga viela) 
lietošana
Lietojiet tableti pēc iespējas ātrāk, vēlams 12 stundu laikā, bet ne vēlāk kā 72 stundas (3 dienas) pēc neaizsargātā dzimumakta. Norijiet tableti veselu, uzdzerot ūdeni, ja nepieciešams. Nenovēlojiet tabletes lietošanu. Jo ātrāk pēc neaizsargātā dzimumakta Jūs lietosiet tableti, jo labāk tā darbosies.Ja Jūs jau izmantojat regulāru pretapaugļošanās līdzekli, piemēram, kontracepcijas tabletes, Jūs varat turpināt to lietošanu ierastajā laikā. 
ražotājs

Gedeon Richter Plc., Ungārija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 426 reizes